Podziel sie!

gala akogoGala charytatywna odbędzie się 17 grudnia w Teatrze Kamienica. godz. 19:30. Podczas gali charytatywnej odbędzie się premiera Kalendarza Businesswoman 2013 oraz licytacja Kalendarzy.

Do kalendarza pozowały nam panie ze świata biznesu oraz panie ze świata showbiznesu min: Dorota Rojek, Ewa Błaszczyk, Justyna Sieńczyłło, Beata Pawlikowska, Monika Mrozowska i Halina Frąckowiak.

Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na fundację Ewy Błaszczyk "Akogo" oraz klinikę "Budzik". Oczywiście gościem specjalnym będzie p. Ewa Błaszczyk.

Podczas gali odbędzie się również pokaz mody marki MarylaW stworzonej przez Marylę Walkowską, uzupełnionej butami marki Nessi.

Będziemy tam i napiszmy relację.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Czas wakacji nieubłagalnie się kończy. Pora wracać do pracy i...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...