Podziel sie!

Jurek Owsiak_z_NomkiemJuż w najbliższą niedzielę w salonie fryzjerskim Aga Salonik będzie można skorzystać z usług fryzjerskich na rzecz Wielkiej Orkiestry, a także wygrać atrakcyjne nagrody np. kolację na jachcie dla dwojga. Zobacz jakie atrakcje czekają!!!

 W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra na dwa cele. Pierwszy to ratowanie życia dzieci, a drugi godna opieka medyczna dla seniorów. Ponownie WOŚP może liczyć na salon fryzjerski Agnieszki Gajdy-Juzak. Salon będzie otwarty od 9.00 i każdy będzie mógł skorzystać ze znakomitych usług koloryzacji i strzyżenia. Pieniądze w ten sposób zdobyte trafią do puszki WOŚP. Warto więc wybrać się do znakomitego fryzjera i stylisty a przy tym wesprzeć akcję. 

Moc atrakcji

jachtOprócz wspaniałej zabawy i profesjonalnych usług fryzjerskich w tym dniu odbędzie się licytacja maskotki NOMEK z potwierdzoną licencją autentyczności, a także loteria, w której warto wziąć udział. Nagrodą główną podczas losowania będzie "KOLACJA NA JACHCIE DLA DWOJGA" podczas rejsu po wodach "Wenecji Północy" czyli Wrocławia. Fundatorem kolacji na jachcie jest Restauracja Duet mieszcząca się przy ul. Św. Mikołaja we Wrocławiu. Drugą nagrodą jest rejs na zabytkowym Jachcie Manuela dla 6 osób! Do wygrania będą też zaproszenia na pizze ufundowane przez Pizze Etna z ul.Sokolniczej 7/17 we Wrocławiu. Warto więc odwiedzić salon i bawić się wspólnie mając na uwadze szlachetny cel. 

 

Na licytację salon przeznaczył nie tylko maskotkę o imieniu NOMEK ale także przepyszny tort z Piekarni TROSKA z Sycowa. Jest więc o co powalczyć! 

Akcję WOŚP można wspierać od godziny 9.00 do 16.00 13.01.2013 roku. Do salonu łatwo trafić:

Salonik Fryzjerski AGA

Agnieszka Gajda-Juzak

ul. Sokolnicza 7/17 paw. 6, 53-676 Wrocław

http://agasalonik.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jednym ze sposobów zmiany odżywiania jest przejście na wegetarianizm....
Wyjątkowy klimat i ciekawe stylizacje. Zobaczcie, co wyczarowały Patrycja...
Pokaz mody polskich projektantów, konkurs dla młodych adeptów mody,...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...