Podziel sie!

Ewa Farna_2_510pxDługie, ciemno-czerwone włosy i charakterystyczny, biały uśmiech – Ewy Farnej nie da się z nikim pomylić. To nie tylko jedna z najpopularniejszych wokalistek, ale również ambasadorka marki MTV Mobile. Ewa postanowiła opanować polskie ulice i zapozowała do standu przedstawiającego jej postać 1:1.

Na początku grudnia kartonowe figury przedstawiające piosenkarkę pojawiły się w sklepach T-Mobile i wielu punktach sprzedaży GSM. Działanie związane było ze startem konkursu „Znajdź Ewę", który polega na zrobieniu zdjęcia standu Ewy, dokończeniu zdania „Gif me more..." i wysłaniu zgłoszenia na adres konkursowy.

Młodzi ludzie ruszyli w poszukiwaniu kartonowych wizualizacji swojej idolki. Widok „sesji fotograficznych" postaci Ewy Farnej już nie dziwi pracowników sklepów T-Mobile i punktów sprzedaż GSM. Klienci wykonują zdjęcia, aby wysłać zgłoszenie w konkursie „Znajdź Ewę" i wygrać iPady mini. Dla najwierniejszych fanów już sama możliwość przebywania przez chwilę „w jej towarzystwie" jest cenną nagrodą. Zdjęciami z tego „spotkania" mogą chwalić się znajomym, zamieszczać w sieci. Jeden z nich, najbardziej oddany fan, postanowił spędzić nie tylko kilka minut, ale godzin z postacią Ewy Farnej: https://www.youtube.com/watch?v=Y2W2XVcKmZ4

Jak wygrać iPady mini w konkursie?

Konkurs „Znajdź Ewę" trwa do końca stycznia 2013 roku. Aby wziąć w nim udział i wygrać nietuzinkowe nagrody należy odnaleźć kartonową postać piosenkarki, zrobić jej zdjęcie i wraz z dokończonym zdaniem „Gif me more..." wysłać na adres konkursowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W treści zgłoszenia do konkursu należy wpisać również aktywny numer MTV Mobile na kartę lub mix.

Spośród nadesłanych pełnych zgłoszeń wybrane zostaną najbardziej kreatywne pomysły, a ich autorzy zostaną nagrodzeni.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie www.mtvmobile.pl/znajdzewe/

MTV Mobile to oferta telefonii komórkowej, stworzona specjalnie z myślą o młodych ludziach, w tym uczniach i studentach, którym zależy na nielimitowanej liczbie SMS-ów do wszystkich sieci po każdym doładowaniu i tanich rozmowach z wybranymi osobami.

Użytkownicy sieci, posiadający telefony z systemem iOS lub Android, mogą pobrać za darmo aplikację Under The Thumb, dzięki której mogą ogląda seriale i programy MTV nawet przed ich premierą w TV. UTT to również aplikacja społecznościowa. Specjalne funkcje pozwalają na wspólne oglądanie programów osobom w różnych miejscach, komentowanie ich na Facebooku, dalsze ich udostępnianie oraz chat ze znajomymi.

MTV Mobile oferowane jest przy współpracy T-Mobile w Polsce i jest dostępne w jej całej sieci sprzedaży. Klienci mają do wyboru dwie oferty: MTV Mobile Mix i MTV Mobile na kartę. Każda z nich zapewnia nielimitowane SMS-y po każdym doładowaniu do wszystkich sieci, atrakcyjne stawki rozmów i pakiety internetowe.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Długie jesienne wieczory staną się przyjemniejsze, jeśli będziemy się...
Trend marynistyczny, jeden z ważniejszych, w kolekcjach wiosna – lato...
Marki modowe należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash biorą...
W dniach 17 i 18 marca odbędzie się w Łodzi najważniejsze wydarzenie...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...