Podziel sie!

fryzjerzy dzieciom122 128, 29 zł – to wynik zbiórki we fryzjerskich salonach firmowych KEMON, które jak co roku zagrały razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Fryzjerzy KEMON pracowali i bawili się w swoich salonach, gościli także w finałowym studiu TVP2.

93 salony firmowe KEMON z całej Polski zaangażowało się w tegoroczny, XXI Finał WOŚP. Od połowy grudnia fryzjerzy zbierali datki do orkiestrowych skarbon w salonach, a w niedzielę całkowity dochód ze swojej pracy przekazali na rzecz Fundacji. Co więcej każdy salon przygotował na ten dzień coś specjalnego – były licytacje, loterie fantowe, konkursy, atrakcje dla dzieci, pokazy, wystawy, zdarzały się nawet koncerty i zabawy taneczne. Fryzjerom towarzyszyła maskotka akcji - pluszowy chłopiec o imieniu Nomek.

Tegorocznym rekordzistą wśród grających salonów okazał się gdyński salon „Awangarda" Mirelli Chylińskiej, który zebrał 12 tysięcy złotych! Doskonały rezultat, jak co roku, osiągnął salon Agnieszki Sulimy – Pyrki z Pionek – ponad 9 tysięcy złotych. Ponad 6 tysięcy złotych w puszce doliczył się salon „Lok – Fryz" z Nakła. Powyżej 4 tysięcy złotych zebrały salony „Luiza" z Tworkowa i „Pasja" z Kędzierzyna - Koźle, kwotami przekraczającymi 3 tysiące złotych poszczycić mogą się salony „Dolce Vita" z Pęgowa i „Ada" z Bogacicy.

Fryzjerzy KEMON, jako wieloletni partnerzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaproszeni zostali do finałowego studia w TVP2. Rano krótko opowiedzieli o fryzjerskiej akcji, prezentując jednocześnie przygotowanych wcześniej modeli wystylizowanych na lata pięćdziesiąte – czas młodości seniorów, jednych z bohaterów tegorocznego Finału. Wieczorem przedstawiciel fryzjerów, instruktor marki KEMON, Mariusz Stawski zameldował Jurkowi zebranie ponad 122 tysięcy złotych.

Tegoroczna akcja była ósmym fryzjerskim finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łącznie fryzjerzy przekazali już na rzecz WOŚP 1 123 832,10 złotych.

Mariusz Stawski

fryzjerzy dzieciom

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Tego lata sukienki stały się strojem niemal obowiązkowym. W kolekcji Top...
Doskonałym uzupełnieniem mody są włosy, dlatego dziś prezentujemy...
"Euphoria" to kolejna odsłona kolekcji The Italian Touch. Styliści...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...