Podziel sie!

finalistki 2013Już 20. stycznia 2013 roku odbędzie się Diamentowa Gala - wydarzenie podczas którego poznamy Miss Kosmetyczek 2013 oraz najlepsze salony kosmetyczne w kraju.

Diamentowa Gala, którą poprowadzi Krzysztof Ibisz odbędzie się w Hotelu Sheraton w Warszawie. Wydarzenie jest zwieńczeniem konkursu organizowanego przez firmę Clarena – lidera kosmetyki profesjonalnej na polskim rynku. Podczas Diamentowej Gali odbędzie się finał wyborów Miss Kosmetyczek 2013. Finalistki zaprezentują się w kreacjach znanych polskich projektantek Violi Śpiechowicz i Yuli Babich, a uczesze je stylista fryzur gwiazd Bartek Janusz. Do występu przed publicznością przygotowuje je natomiast Elżbieta Barczyńska, choreografka, która przez wiele lat współpracowała przy organizacji największych konkursów piękności w Polsce. Unikalny w swojej formule Konkurs Miss Kosmetyczek odbywa się już po raz czwarty. Od początku cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno kandydatek jak i gości, wśród których nie brakuje dziennikarzy, gwiazd i przedstawicieli show bussinesu. Także w jury co roku zasiadają znane kobiety, dla których uroda ma znaczenie także w życiu zawodowym. Tym razem będą to m.in. Ania Maruszeczko, Renata Dancewicz, Monika Richardson, Jerzy Gruza, Mariusz Pujszo, Yuliya Babich. A wśród zaproszonych gości są m.in. Anna Gzyra, Izabela Trojanowska, Ewa Kuklińska, Agnieszka Wosińska, Magda Górska, Jolanta Fajkowska, Maria Nikilińska, Jarosław Jakimowicz. Podczas Diamentowej Gali zostaną również ogłoszone wyniki konkursu Top Beauty Salon na najlepsze gabinety kosmetyczne w kraju.

miss 2012_510pxPomysłodawczynią obu konkursów jest Patricia Popławska, prezes i właścicielka firmy Clarena, znana z zaangażowania w inicjatywy wspierające rozwój kobiet.

„Chcemy pokazać, że kobiety, które na co dzień dbają o piękno innych, same są piękne. Dobra kosmetyczka to skarb, warto o tym pamiętać i docenić przedstawicielki tego zawodu. Tym bardziej, że wśród nich jest wiele wyjątkowych kobiet o nieprzeciętnej urodzie, które zdają sobie sprawę, że wygląd zewnętrzny jest ich najlepszą wizytówką." – przedstawia misję przedsięwzięcia Patricia Popławska.

Dziewczyny biorące udział w konkursie walczą nie tylko o tytuł najpiękniejszej i koronę, ale także o wspaniałe nagrody. Są to m.in. specjalistyczne urządzenia do gabinetów kosmetycznych marki Clarena, zestawy innowacyjnych, profesjonalnych kosmetyków Clarena, oraz wybrane szkolenia dla kosmetyczek z oferty marki.

Diamentowa Gala to także atrakcyjny program artystyczny. Wieczór w Hotelu Sheraton umili swoim występem wschodząca gwiazda polskiej sceny Sabina Golanowska – wszechstronna wokalistka, autorka tekstów i aktorka musicalowa od lat występująca na wielu europejskich scenach.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Współczesność stawia na zysk i dobry PR. Nawet etykę uznaje się jako...
Znamy już listę wystawców, którzy pojawią się na kolejnej edycji FASHION...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...