Podziel sie!

kapsMiłość przybiera różne kształty i formy. Nie powinno więc dziwić nikogo, że w dniu jej największego święta, może przybrać formę sympatycznego kapsla Tymbarku. Już 14 lutego na ulicach największych miast w Polsce rusza akcja „Kapslove Walentynki". W tym dniu, ulice, mosty, parki i place Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia ozdobi ponad 100 tys. magnetycznych kapsli, z których każdy zawierał będzie walentynkowe przesłanie.

Akcja „Kapslove Walentynki" rozpocznie się wczesnym świtem 14 lutego. To właśnie wtedy, na ulicach, mostach, placach, i w parkach Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Poznania pojawi się ponad 100 tys. magnetycznych kapsli, z których ułożone zostaną serca, kwiaty i strzały amora. Pokryją one przede wszystkim miejsca najchętniej odwiedzane przez zakochanych. Magnetyczne kapsle z walentynkowymi hasłami mogą z powodzeniem zastąpić typową kartkę z życzeniami. Wystarczy wziąć swoją ukochaną osobę na spacer, odnaleźć i wręczyć taki, który spodoba się najbardziej.

„Kapslove Walentynki 2013" to pierwsza tego typu akcja realizowana w naszym kraju. W ramach kampanii, w dniu 14 lutego na ulice czterech największych polskich miast -w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu - trafi ponad 100 tys. unikatowych, magnetycznych kapsli z walentynkowymi hasłami. Autorem kampanii jest marka Tymbark, a za kreację i realizację odpowiada Agencja Mrufka Grupa IMC.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Chciałabyś pozbyć się kilku kilogramów? A może zbyt często chorujesz? Albo...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...