Podziel sie!

alt8 marca Święto Kobiet z tej okazji klub Buena Vista w Poznaniu organizuje babską imprezę 10 marca. Co w programie?

Impreza startuje punkt 20. Organizatorzy apelują "Zostaw faceta w domu i wpadnij się zabawić w 100% babskim gronie!" W programie muzyka z lat 60'. Przy mixerze Lady J. Podczas imprezy konkurs z nagrodami, licytacja oraz sklepik z unikalnymi retro gadżetami. Wejście na imprezę 5 zł, ale marcowe solenizantki wchodzą za free.

Miejsce: Klub Buena Vista, Poznań, ul. Św. Marcin 8

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Czasami zdarza się tak, że podczas wymarzonych wakacji zginie nam cenna...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.