Podziel sie!

targi_salon_wiosna_2011Salon Wiosna 2011 to jedna z najważniejszych imprez kosmetycznych w Polsce. Tak też było w tym roku. Pokazy, nowości kosmetyczne, a to wszystko w jednym miejscu 19 i 20 lutego w Warszawie. Taka impreza to prawdziwy raj dla kobiet.

Salon Wiosna 2011 to jedna z najważniejszych imprez kosmetycznych w Polsce organizowana przez Związek Pracodawców - Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej. Salon Wiosna 2011 odbył się już po raz 30. Atrakcji jednak nie brakowało. Imprezę na scenie głównej poprowadziła Katarzyna Dowbor, a wystawcy postarali się o atrakcyjne stoiska i ceny. Na zewnątrz centrum "Expo XXI wieku" padał śnieg, ale w środku zagościła prawdziwa wiosna. Można było skorzystać z najnowszych technologii kosmetycznych takich jak: opalanie natryskowe, mikrodermabrazja, liposukcja kawitacyjna, elektrostymulacja, oxybrazja i wiele innych. Z kosztownych zabiegów można było skorzystać na miejscu bezpłatnie. W tym roku hitem Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego zatytułowanego "Uroda i nauka" okazały się wykłady z podologii, która jest jedną z najbardziej rozwijających się dziedzin kosmetyki profesjonalnej.

Konkursy i mistrzostwa

Targom towarzyszyły też X Mistrzostwa Polski Nail Design w kategorii akryl oraz w kategorii żel. W pierwszej kategorii zwyciężyła Anna Skibicka, a w drugiej Marta Wieczorek. Co roku konkurs ten gromadzi najlepszych stylistów paznokci z całej Polski. Orgaznizator przewidział też nagrodę dla kosmetyczek, odwiedzających Targi Salon Wiosna 2011. Wystarczyło zrobić zakupy na stoiskach wystawowych, wypełnić kupon konkursowy i poczekać na losowanie, które odbyło się w drugi dzień targów. W tym roku los uśmiechnął się do Magdaleny Kopczyńskiej z Ciechanowa, która wygrała 20 tys. zł. Voucher TUI wygrała Katarzyna Bołądź. Zwyciężczyniom gratulujemy! Zapraszamy wszystkie ciekawe i zainteresowane kosmetyką kobiety do odwiedzania takich targów. To dobra okazja, żeby poszerzyć swoją wiedzę, zobaczyć najnowsze oferty na rynku i kupić taniej kosmetyki, które z reguły można nabyć tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Nie mogłaś przyjechać? Nie łam się! Zobacz naszą videorelację!

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Przegląd leków i farmaceutyków w plastrach.
Znamy już listę wystawców, którzy pojawią się na kolejnej edycji FASHION...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.