Podziel sie!

Moda 2.0._-_Plakat24 maja o godz. 17 w Budynku Starego BUW-u (s.110) na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się konferencja naukowa pt. Moda 2.0. Tematem spotkania będzie potencjał rynkowy mediów społecznościowych w sektorze mody. Wydarzenie jest częścią międzynarodowego projektu badawczego Uniwersytetu Warszawskiego i FashionInstitute of Technology (Nowy Jork). Organizatorem jest Koło Naukowe Dziennikarstwa i PR Mody UW.


Kryzys mediów drukowanych i jednoczesny rozwój Internetu przyczyniły się do tego, iż social media stały się niezwykle ważną platformą komunikowania masowego. Konferencja, będąca podsumowaniem dotychczasowej działalności zespołu moda.kn, to okazja do zastanowienia się nad wpływem cyfryzacji na dziennikarstwo i public relations mody. Podczas konferencji zaproszeni eksperci spróbują odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące budowania wizerunku, sprzedaży i wykorzystania komercyjnego potencjału Web. 2.0. przez marki modowe. Prelegentami będą Michał Juda i Jan Stasz- specjaliści w sektorze social media i e-commerce, założyciele platformy Showroom. Merytoryczny wstęp przygotował prof. Włodzimierz Gogołek, kierownik Pracowni Dziennikarstwa Online Instytutu Dziennikarstwa UW, zajmujący się problematyką technologii informacyjnych w mediach. Forma spotkania to interaktywny wykład, dlatego każdy będzie mógł zabrać głos i podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Ponadto goście będą uczestnikami o launchu e-kwartalnika MODA.KN, zawierającego semestralne publikacje członków koła.
Serdecznie Zapraszamy na konferencję!

https://www.facebook.com/events/535566993156072/?ref=14

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Dziś pierwszy z cyklu pakiet Must Have dla Was. Co królować będzie w tym...
W surowych wnętrza Soho Factory w Warszawie odbył się pokaz jednego z...
Wywiad z Agnieszką Bzdyrą-Maciorowską, właścicielką sklepu internetowego...
Każdy z cenionych projektantów marzy, by rosyjska sportsmenka pokazała się...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...