Podziel sie!

Sushi Joanna_PsiurskaZobacz kto zgarnie torbę na laptopa marki SUSHI. 

Nadesłaliście bardzo ciekawe propozycje i decyzja jury była jedną z najtrudniejszych decyzji do tej pory. Spory trwały dość długo, bo podobało nam się wiele Waszych stylizacji, a wybrać trzeba było tylko jedną. Takie są reguły konkursowe.  Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Postanowiliśmy w nagrodę zaprezentować je wszystkim Internautkom, żeby każdy mógł zobaczyć i docenić Wasze propozycje. 

Wybraliśmy pracę Joanny Psiurskiej z Oławy z uwagi na kompozycję, pomysł i wykonanie. Serdecznie gratulujemy!!! Zobaczcie i oceńcie prace pozostałych uczetników :) Wiele osób zostało wyeliminiowanych z powodu braku danych osobowych i adresu do przesyłki. Pamiętajcie o tym następnym razem!

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Słodkie niczym lizaki i kolorowe jak balonowa guma do żucia z lat 90-tych....
Marki modowe należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash biorą...
W dniach 17 i 18 marca odbędzie się w Łodzi najważniejsze wydarzenie...
Dodatki to podstawa dobrej stylizacji. Torebka to prawdziwa przyjaciółka...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...