Podziel sie!

 MG_5834_resized21 letnia Maria Stępień z miejscowości Niemce /woj. Lubelskie/ została tegoroczną The Look Of The Year Polska 2013. Gala finałowa konkursu odbyła się w sobotę w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Kolejne miejsca w konkursie zajęły Nikola Celeban ze Szczecina oraz Karina Nowak z Żor. Tytuł TLOTY Osobowość otrzymała Estera Kos, w drodze głosowania sms została wybrana także TLOTY Foto. Ten tytuł powędrował do Aleksandry Jareckiej. Internauci w głosowaniu Wirtualnej Polski nagrodę przyznali Urszuli Szczepańskiej.

Na gali finałowej kandydatki na top modelkę zaprezentowały się w kolekcjach projektantów, którzy zasiedli także w jury konkursu: Macieja Zienia, Paprocki & Brzozowski, Bohoboco i Arkadiusza Taraski, w bieliźnie marek Meva Fashion, Visti i Vova (partner główny konkursu) oraz strojach Liu Jo. Dopełnieniem stylizacji była biżuteria Pandora oraz rajstopy marki Adrian.

Choreografem konkursu była Oliwia Jesionowska, a o fryzury i makijaże kandydatek zadbali specjaliści Schwarzkopf Professional oraz Sephora.

Wielki finał poprowadzili Tomasz Kammel, Paulina Drażba oraz Ewa Wojciechowska, a w części artystycznej gali wystąpili Natalia Lesz, Marta Podulka oraz Juliusz Kamil.

Retransmisję z gali finałowej będzie można obejrzeć w czwartek, 29 sierpnia o godz. 21:10 na antenie TVP2.

Laureatki konkursu pojadą na światowy finał THE LOOK OF THE YEAR do Włoch, który odbędzie się 31 sierpnia w Taorminie.

Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Łódź.

fot. Kinga Wasilewska www.thelookoftheyear.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wkroczyliśmy w czas eleganckich, wieczorowych stylizacji. Uroczyste...
Marki modowe należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash biorą...
Rada Programowa FashionPhilosophy po długich i burzliwych obradach...
Zakończyła się tegoroczna edycja FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.