Podziel sie!

kazdy pluszak_to_historia_nagrania_Ala_JanoszJuż w sobotę, 7 grudnia, z okazji mikołajek w IKEA Wrocław odbędzie się premiera limitowanej serii audiobooków, które w listopadzie nagrywały dla dzieci gwiazdy z całej Polski, w tym Jerzy Skoczylas z Kabaretu Elita i Alicja Janosz oraz wrocławscy blogerzy. Autorzy czytać będą swoje bajki, a najmłodsi je ilustrować. To kolejna odsłona ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Każdy pluszak to historia". W styczniu zebrane podczas akcji pluszaki przekazane zostaną na rzecz Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu.

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna odsłona akcji charytatywnej „Każdy pluszak to historia". Swoją premierę w IKEA Wrocław będą miały audiobooki nagrywane przez gwiazdy z całej Polski. Na limitowanej płycie CD znajdą się m.in. bajki Małgorzaty Foremniak, Roberta Korzeniowskiego i Jolanty Kwaśniewskiej oraz wrocławskich artystów i blogerów, którzy tego dnia podpiszą audiobooki.

kazdy pluszak_to_historia_nagrania_13_98_lowOd południa do godz. 15:00 w IKEA Wrocław w okolicach Smålandii będzie można posłuchać bajek napisanych i czytanych na żywo przez Jerzego Skoczylasa z Kabaretu Elita oraz Alicję Janosz, a także blogerów – Venilę Kostis i Pawła Bieleckiego. Na najmłodszych czekać będą przybory do malowania i rysowania, aby mogły usłyszane bajki ilustrować. Po spotkaniach z autorami audiobooków, bajki będą także emitowane z głośników przy Smålandii. Od 6 grudnia audiobooki dostępne będą do bezpłatnego odsłuchu na stronie pluszakidlaedukacji.pl.

- Cały czas trwa zbiórka pluszaków dla Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu. Przy wyjściu z IKEA Wrocław stoi wielki pojemnik, w którym można zostawiać maskotki. Zachęcamy gorąco do włączania się w akcję. Pluszaki trafią w styczniu do karetek wrocławskiego Pogotowia, by wspierać dzieci w trudnych chwilach – mówi Paweł Bujko z IKEA Wrocław.

Audiobook „Każdy pluszak to historia" i zbiórka pluszaków dla placówek pogotowia to lokalny wymiar akcji „Pluszaki dla edukacji. 1 euro to majątek", prowadzonej globalnie od 11 lat przez IKEA, UNICEF i Save the Children. W ramach akcji, jak co roku, IKEA Foundation przekaże na programy pomocowe dla dzieci 1 euro od każdej pluszowej zabawki lub książeczki dla najmłodszych zakupionej w IKEA.

HARMONOGRAM

12.00 – 12.20 - JERZY SKOCZYLAS z Kabaretu ELITA czyta swoją bajkę

12.20 – 12.40 - JERZY SKOCZYLAS rozdaje autografy na audiobookach

13.00 – 13.20 - ALICJA JANOSZ czyta swoją bajkę

13.20-13.40 - ALICJA JANOSZ rozdaje autografy na audiobookach

14:00 – 14:20 - VENILA KOSTIS & PAWEŁ BIELECKI czytają swoją bajkę

14:20 – 14:40 - VENILA KOSTIS & PAWEŁ BIELECKI rozdają autografy na audiobookach

Więcej informacji na www.pluszakidlaedukacji.pl oraz

https://www.facebook.com/IKEA.Wroclaw

kazdy pluszak_to_historia_nagrania_JerzySkoczylas_KabaretElita

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Po długim czasie niebytu, wróciły do łask i zdobyły salony oraz wybiego....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...