Podziel sie!

cariniiWybór był naprawdę trudny, ale nasze jury zdecydowało. Konkursy mają to do siebie, że nagroda jest jedna a zgłoszeń wiele. Sprawdź kto wygrał.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace konkursowe. Musimy przyznać, że wybór był naprawdę był trudny. Do finału zakwalifikowaliśmy 5 prac i debatowaliśmy dalej. Wybraliśmy ostatecznie jednogłośnie Żanetę Bielecką. Serdecznie gratulujemy. Wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, których u nas nie brakuje.  

Wszystkie prace można obejrzeć na naszym FB. 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Pierwszy raz przygotowujesz śniadanie i nie masz pojęcia jak się za to...
Środek sezonu, połowa wakacji, czyli pełnia lata! Relaks trwa w najlepsze,...
Polujesz już na buty wiosenne? Może coś z kolekcji marki Marco Tozzi...
Szukasz kozaków i nic nie znalazłaś? Może tu znajdziesz...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.