Podziel sie!

cariniiWybór był naprawdę trudny, ale nasze jury zdecydowało. Konkursy mają to do siebie, że nagroda jest jedna a zgłoszeń wiele. Sprawdź kto wygrał.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace konkursowe. Musimy przyznać, że wybór był naprawdę był trudny. Do finału zakwalifikowaliśmy 5 prac i debatowaliśmy dalej. Wybraliśmy ostatecznie jednogłośnie Żanetę Bielecką. Serdecznie gratulujemy. Wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, których u nas nie brakuje.  

Wszystkie prace można obejrzeć na naszym FB. 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W maju Łódź stanie się bezdyskusyjną królową polskiej mody. Znani...
Jak dobrze przygotować się na sezon jesienno-zimowy, by móc czerpać z...
Koturny opanowały wszystkie półki w sklepach obuwniczych. Przybierają...
Reebok Classics prezentuje długo oczekiwaną kampanię REETHYM OF...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...