Podziel sie!

alt2 i 3 kwietnia w Poznaniu w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi fryzjerskie i kosmetyczne LOOK. To jedna z najważniejszych branżowych i kobiecych imprez w Polsce.

LOOK podzielony jest na dwie części. Będzie to "Forum Fryzjerstwa" i "beauty VISION", czyli Forum Kosmetyki i Solariów. To jedyna okazja, gdzie w jednym miejscu spotykacją się kosmetolodzy, makijażyści i fryzjerzy z całej Polski. Jak co roku, będzie to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć nowości kosmetyczne i kupić profesjonalne kosmetyki po wyjątkowo niskiej cenie. Dla kobiet z branży - LOOK to możliwość pokazania swoich możliwości i umiejętności, a także forma rozwoju osobistego. Na wielu stoiskach można skorzystać z bezpłatnej porady lub zabiegów, na które na co dzień nie każdego stać. To atrakcyjne wydarzenie nie tylko dla ludzi z branży, ale dla każdej z nas, która interesuje się kosmetyką i pielęgnacją. Imprezie towarzyszą konkursy, pokazy i turnieje mistrzów. W tym roku będą to Otwarte Mistrzostwa w Makijażu Profesjonalnym, Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w zdobieniu paznokci Nail Art oraz Kongres nail Expert beautyVision. Atrakcyjnie zapowiada się też Sympozjum Solaryjne. Z zakresu kosmetyki zaprezentuje się 115 wystawców, a z branży fryzjerskiej 85. Zobaczysz tu i będziesz mogła kupić kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne, artykuły do pielęgnacji i zdobienia paznokci, biżuterię i kosmetyki solaryjne. Jeśli jesteś z branży kosmetycznej, zaintersuje cię sprzęt do gabinetów kosmetycznych, odzież ochronna oraz solaria. MTP LOOK można odwiedzać 2 i 3 kwietnia w godzinach od 9.00 do 17.00. Ceny biletów uzależnione są od tego w jaki sposób zostaną zakupione. Jeśli zarejestrujesz się przez Internet, to cena biletu wyniesie 25 zł, a jeśli zdecydujesz się na zwiedzanie na ostatnią chwilę i nie zdążysz się zarejestrować, to musisz kupić bilet o 10 zł droższy. Rejestracji możesz dokonać też na miejscu. Trzeba jednak spełniać wymóg posiadania legitymacji uczniowskiej lub wizytówki albo pieczątki firmowej, która potwierdza status branżowy. Zarejestrować się mogą wyłącznie osoby związane z branżą kosmetyczną, solaryjną i fryzjerską. Bilet za 35 zł może kupić każdy, kto tylko ma ochotę odwiedzić targi.

Kilka cennych rad

MTP LOOK to olbrzymie wydarzenie, gdzie wśród licznych wystawców możesz się zgubić, dlatego już dziś odpowiednio się przygotuj. Zrób listę kosmetyków, które chciałabyś kupić i listę stoisk, które chcesz zobaczyć. Listę wystawców i plan stoisk znajdziesz na stronie internetowej organizatora oraz przy wejściu w darmowym planie wystawy. Zaplanuj odpowiednio czas, aby wyjść z przekonaniem, że zobaczyłaś wszystko, co cię interesowało. Jeżeli jest taka możliwość, odpoczywaj. Zwiedzanie, hałas, ogromna ilość odwiedzających zmęczą nawet najbardziej wytrwałe zawodniczki. I nie daj się zwariować. Czasami na takich targach kobiety decydują się na zabiegi, które wymagają przemyślenia. Nie decyduj się na kroki, których później będziesz żałować. Życzymy powodzenia!

Danuta Studencka-Derkacz

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Tusz do rzęs sięga swoją historią XIX wieku, gdy po raz pierwszy francuski...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...