Podziel sie!

IMG 0419_resize3 lipca 2014 roku w warszawskim showroomie Luminosfera, mieszczącym się przy Bakalarskiej 34, odbyło się wyjątkowe spotkanie.

 

Przedstawiciele prasy, projektanci, designerzy i inwestorzy mieli okazję osobiście poznać organizatorów Lipskiego Festiwalu Designu – Designers' Open, tj. Kati Fritsche - Kierownik Projektu, Magdalenę Dziemidek – Prezes Zarządu Targi Lipskie Polska Sp. z o.o. oraz Małgorzatę Chomiuk – Managera ds. targów. Wydarzenie to miało na celu zaprezentowanie oferty festiwalu oraz stworzenie warunków dla współpracy polskich twórców z przedstawicielami Targów Lipskich.

10. edycja Lipskiego Festiwalu Designu –Designers' Open wspiera designerów wszystkich branż w realizacji kroku w kierunku urynkowienia ich produktów. Stanowi świetną platformę prezentacji własnych produktów, kolekcji, pomysłów i projektów gotowych do wejścia na rynek. Stwarza możliwość nawiązania kontaktów z branżą i innymi projektantami oraz okazję do wzajemnej wymiany doświadczeń. Pomaga poznać nowe metody produkcji, umożliwia także znalezienie partnerów biznesowych i kontaktów, które sprzyjają kolejnym etapom rozwoju produktu i jego wejściu na nowe, większe rynki.

IMG 0042_resizeDesigners' Open to połączenie targów i festiwalu. W niezwykłym wnętrzu Hali Szklanej Lipskich Terenów Targowych spotka się ponad 200 designerów. Odbiorcami będzie grupa ponad 13 000 przedstawicieli branży oraz miłośników dobrych projektów.

W tym roku po raz pierwszy realizowany jest projekt polskiego przedstawicielstwa pt.: „Polish Designer at Designers' Open". Jego celem jest promocja polskiego wzornictwa na arenie międzynarodowej poprzez wsparcie PR w polskich i niemieckich mediach. Specjalnie dla polskich uczestników festiwalu obowiązują promocyjne ceny powierzchni wystawienniczej. Przed rozpoczęciem imprezy, a także podczas targów uczestnicy będą mogli liczyć na wsparcie związane z organizacją stoiska wystawienniczego.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca sierpnia.

Partnerami spotkania byli: Luminosfera, OKK!, Paszkiewicz Design, Media Creations, Dobre Wina oraz Bejot.

Nad całością czuwała Olga Kisiel-Konopka (OKK!)

Fot. Przemysław Borys

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Powstały w XIX wieku, jako buty do jazdy konnej (chelsea boots), spotkać...
Polski lider w dystrybuowaniu markowych zegarków rozszerza sieć...
Ciepło, czy elegancko? Na jesieni to pytanie zadajemy sobie bardzo często....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.