Podziel sie!

Kurs stylizacji_wntrz2_EDYCJA_510pxCREATOR, organizator takich kursów jak DESIGN WE WNĘTRZU czy PROJEKTOWANIE WNĘTRZ zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym, jedynym kursie stylizacji wnętrz - CREATOR WNĘTRZA. Kolejna edycja rusza już 20 września 2014 - zapisy trwają. (www.creator.net.pl)

Kurs CREATOR WNĘTRZA odbywa się w Warszawie, w weekendy - soboty i niedziele, w godz.: 9.30-16.00. Zajęcia trwają 52 godziny lekcyjne. Nowatorska formuła zajęć, opracowana w oparciu o doświadczenie najlepszych profesjonalistów z branży, pozwala na zdobycie szerokiej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej od podstaw.

Kurs CREATOR WNĘTRZA jest przeznaczony dla :

  •  osób indywidualnych pasjonujących się designem i pragnących poznać tajniki dobrej stylizacji wnętrza
  • dla tych, którzy pragną zająć się zawodowo stylizacją wnętrz i zdobyć umiejętności kreatywnego i indywidualnego podejścia do każdej przestrzeni i każdego klienta
  • Absolwentów kursu projektowania wnętrz, którzy chcieliby poszerzyć swą wiedzę
  • właścicieli i pracowników firm zajmujących się kompleksową zabudową, wyposażeniem, aranżacją i projektowaniem wnętrz

Małgorzata Stawińska, właścicielka CREATOR-a: „Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje możliwość spotkania się z tak dużą grupą najlepszych profesjonalistów w Polsce, stylistami i projektantami z branży projektowania wnętrz, stylizacji, wzornictwa użytkowego, przemysłowego i nowoczesnego designu, zdobywcami wielu nagród i wyróżnień."

IMG 5524Zajęcia prowadzą między innymi: Miłosz Kowalski, Dominika Dyl, Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska, Agnieszka Augustynowicz, Joanna Lewandowska, Katarzyna Borkowska, Tomasz Pydo.

Partnerami CREATOR-a są najlepsze firmy z branży wzornictwa użytkowego i przemysłowego. Do współpracy zaproszono takie marki jak m.in. BoConcept, Kare Design, 60Bag, Kabo&Pydo, Wooow Projekt, Luminosferę, Willow House, Decoon, Viabizzuno, CablePower, Aze Design, Italvelutti, Siemens, Hansgrohe, Ton Polska, Hastens, Noti, Peka.

Zajęcia CREATOR WNĘTRZA odbywają się w formie wykładów i prezentacji multimedialnych, a także ćwiczeń i warsztatów. Dodatkowo, w ramach kursu, można skorzystać z udziału w warsztatach prowadzonych przez najlepszych projektantów form przemysłowych.

Zajęcia dotyczą praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy przy tworzeniu designerskich elementów wyposażenia wnętrz, jak np.: tworzenie lamp, czy dekorowanie ceramiki, oczywiście pod czujnym okiem profesjonalistów. Wszystkie materiały do warsztatów są zawarte w cenie kursu, a stworzone własnoręcznie projekty, stają się własnością uczestnika kursu, który można je zabrać do domu.

Podczas jednej edycji zajęcia edukacyjne odbywają się w kilku różnych designerskich wnętrzach - w BOCONCEPT Warszawa, w showroom LUMINOSFERA, w DOMOTECE i apartamentach pokazowych QBIK/ Woronicza.

IMG 6071_copyZwieńczeniem zdobytej wiedzy jest przygotowanie autorskiej stylizacji planu zdjęciowego o określonym stylu, funkcji i estetyce z wykorzystaniem designerskich i dobrych wzorniczo elementów wyposażenia. Plany zdjęciowe, których jest kilka do wyboru, dla kilku zespołów jednocześnie, są przygotowywane w oparciu o kanony i standardy sesji zdjęciowych do najlepszych magazynów wnętrzarskich. 

 

Dodatkowych informacje: www.olgakk.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Tego jeszcze nie było! Znany koncern samochodowy wypuścił damskie perfumy,...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.