Podziel sie!

 NEW0255_zmien_nazweW miniony wtorek, 25.11.2014 roku w warszawskim showroomie Galerie Venis na Targówku odbyło się wyjątkowe spotkanie andrzejkowe. Wśród przybyłych gości znaleźli się przede wszystkim projektanci, architekci i przedstawiciele mediów wnętrzarskich.

Część oficjalną spotkania rozpoczęło wystąpienie właścicieli salonu. Anna i Cezary Czub powitali zgromadzonych, opowiedzieli o filozofii i dwudziestoletniej historii marki, a także zdradzili swoje plany na przyszłość.

Następnym punktem programu była wciągająca, pełna faktów i zabawnych ciekawostek, prelekcja dr Krystyny Łuczak-Surówki – znanego krytyka designu i historyka sztuki. Prezentacja dotyczyła historii łazienki , stylu i upodobań jej użytkowników na przestrzeni wieków oraz obecnych trendów.

Kontynuacją wykładu o obowiązujących trendach okazał się kolejny punkt programu, a mianowicie profesjonalny pokaz mody, biżuterii i światowego designu. Goście zostali pozytywnie zaskoczeni niecodzienną jego formą, gdyż modelki prezentujące suknie wieczorowe z najnowszej kolekcji CAHA, ozdobione biżuterią KOD, eksponowały wybrane modele płytek VENIS. Oryginalny pomysł pokazu został dobrze przyjęty i doceniony przez zgromadzonych gości.

 

 

 NEW0174_zmien_nazweZgodnie z tradycją andrzejkową, podczas wieczoru w salonie Galerie Venis nie mogło zabraknąć prawdziwej magii. Oczarowani showroomem, dobrym wzornictwem i modą goście – mieli wyjątkową okazję do rozmowy z jedną z trzech obecnych na spotkaniu wróżek.

Ten pełen atrakcji i niespodzianek wieczór na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy przyjęli zaproszenie.

Po szerszą relację i większą ilość zdjęć zapraszamy na www.galerievenis.com.pl

Fot. Lidia Skuza

Partnerami spotkania byli: BMW, Luminosfera, Gravitan, Dermamedic Palac, CAHA, KOD, Organic Beauty, Rent design

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Tegoroczne suknie karnawałowe muszą błyszczeć! Srebro, złoto i czarny to...
Domodi.pl to największy w Polsce serwis, umożliwiający przeglądanie oraz...
Szalona zabawa, nocne zdjęcia, najmodniejsze imprezowe stylizacje czyli...
Zostałaś zaproszona na Andrzejki, a może już jutro idziesz na...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...