Podziel sie!

2015-05-26 marka27 czerwca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu będzie można zobaczyć na żywo wydruk 3D, poznać tajniki zarządzania czasem oraz dowiedzieć się czy nasz styl zarządzania ludźmi bardziej przypomina wilka czy rekina.

Otwarte wykłady i warsztaty to wspaniała okazja do poznawania nowych ludzi, poszerzania horyzontów myślowych i zbierania nowych doświadczeń. Warto zatem skorzystać z bogatej propozycji WSB we Wrocławiu. Podczas otwartych wykładów i warsztatów można spotkać ciekawych praktyków, którzy codziennie zmagają się z takimi problemami jak zarządzanie ludźmi, zarządzanie czasem, zakładanie nowej firmy etc. Na liście ciekawych gości prowadzących zajęcia podczas VI spotkania pod hasłem "Zbuduj swoją markę!" wystąpią m.in. dr Toyoto Ota, Piotr Zaniewicz, dr Katarzyna Kulig-Moskwa, bracia Barczyńscy i wielu innych. O stylu i doskonałej elegancji opowie Emilia Wojczak - konsultntka stulu marki Adelberd. Każdy uczestnik może wybrać z jakich warsztatów chce skorzystać. W programie przewidziane są konkursy i dodatkowe atrakcje. Jedną z nich jest pokaz wydruku 3D na żywo. Każdy z Was, kto zastanawia się nad kupnem takiej drukarki powinien przyjść i posłuchać jak można ją wykorzystać i zobaczyć jak wyglądają produkty świeżo po wydruku. 

Szczegółowy program i formularz do zapisów znajdziecie tu

DSD

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jesienne kurtki pojawiły się już nie tylko w sklepach, ale i na ulicach....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.