Podziel sie!

pochwala_kobiecosciTo świetny pomysł na cykl spotkań dla kobiet. Pierwsza impreza odniosła prawdziwy sukces.

Impreza zgromadziła kobiety zainteresowane zdobywaniem praktycznych informacji i poznawaniem najnowszych trendów. Niesamowite wnętrza, prawdziwa dawka znakomitych gości i ciekawy pomysł na spotkanie sprawiły, że wśród uczestniczek czuło się babski klimat. Imprezę poprowadziły Hanna Kochańska i Olga Kisiel-Konopka, które wprowadziły żeńskie grono w kobiecy raj. Dora Krincy zaprezentowała swoją kolekcję inspirowaną muzyką Fryderyka Chopina. Kucharz z Endorfiny Foksal przygotował znakomite menu, doskonale oprawione wizualnie. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz Anny Stańczyk, która opowiadała o najnowszych trendach w makijażu. Spory zachwyt wywołały też fryzury, które przygotował Franek Hurny. Takie imprezy nie tylko uświadamiają kobiety, ale też pozwalają im spędzić miło czas i wykorzystać go tylko dla siebie. Następna "Pochwała kobiecości" już wkrótce. Zobacz zdjęcia i wywiady. Już niebawem wywiady z Hanną Kochańską i Adamem Sidorowiczem. 

 

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Tradycja w Polsce mówi, że Mikołaj przychodzi raz do roku - 6 grudnia,...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.