Podziel sie!

artfashionW połowie października poznański pasaż handlowy Stary Browar organizuje piątą edycję festiwalu Art & Fashion. Nie zapomnij zarezerwować kilku wolnych dni na przygodę z Poznaniem.

Stary Browar realizuje filozofie Grażyny Kulczyk, pomysłodawczyni Idei 50 50. Zakłada ona, że każdą z jej inwestycji w połowie ma stanowić sztuka. Dlatego też, od 11 do 22 października Stary Browar będzie gospodarzem Art & Fashion Festival.

Art & Fashion Festival jest wielką pochwałą mody i kreatywności. Przez dziesięć dni festiwalu prowadzone są warsztaty Fashion Workshops. Dotyczą one projektowania ubrań i biżuterii, ilustrowania i fotografowania mody oraz pisania artykułów o modzie. Z tych pięciu bloków wyłaniani są laureaci. Co ciekawe, uczestników oceniają nie tylko specjaliści świata mody. Swój głos oddają również zwycięzcy poprzednich edycji. Wydarzenie wieńczy uroczysta gala, na której prezentowane są projekty i dzieła najlepszych uczestników Fashion Workshops. Festiwal jest też okazją do pogłębienia wiedzy o modzie. Organizatorzy uruchamiają otwarte wykłady dotyczące mody pod nazwą ART & FASHION OPEN UNIVERSITY. W zeszłym roku można było posłuchać znanych polskich projektantów, m.in. Macieja Zienia, Gosię Baczyńską czy Tomasza Ossolińskiego.

Poznański Art & Fashion Festival jest ciekawą propozycją dla każdej z nas. Zdecydowanie odnajdą się tu pasjonatki mody. Mniej zaangażowane w świat fashion panie podpatrzą najświeższe trendy. My na pewno będziemy was jeszcze informować o szczegółach tej modowej imprezy.

Julia Daćko

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

3 lipca 2014 roku w warszawskim showroomie Luminosfera, mieszczącym się...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...