Podziel sie!

noc_muzeow14 maja w całej Polsce rozpocznie się Noc Muzeów. Tej nocy historia zawładnie duszami w całej Polsce.

Będzie można oglądać ekspozycje poszczególnych muzeów o nietypowej porze doby. Bezpłatnie lub za symboliczną opłatą można zwiedzić nieznane dotąd miejsca. Pierwsza Noc Muzeów odbyła się w Berlinie w 1997 roku. Polskim miastom również spodobała się ta inicjatywa. W 2003 roku po raz pierwszy w Poznaniu mogliśmy podziwiać bezpłatnie muzea po 22.

Z roku na rok nocne zwiedzanie muzeów staje się coraz popularniejsze. Dlatego pracownicy placówek, biorących udział w imprezie szczególnie przygotowują się do tej wyjątkowej nocy. Prezentują niedostępne na co dzień eksponaty, pozwalają odwiedzać zamknięte na codzień zakątki muzeów. Przygotowują specjalne programy, dzięki którym poznajemy zapomniane legendy, nieznane dotychczas fakty. Zwiedzanie połączone jest z wykładami, a przygotowana specjalnie na tę okazję gra świateł wprowadza w niezapomniany klimat. Koncerty i wernisaże towarzyszące Nocy Muzeów w większych miastach zapewniają rozrywkę nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Poniżej prezentujemy listę miast biorących udział w tegorocznej Nocy Muzeów. Więcej informacji znajdziesz na www.noc-muzeow.pl .

* Barlinek

* Białystok

* Bydgoszcz

* Bytom

* Chełmek

* Chorzów

* Częstochowa

* Człuchów

* Gdańsk

* Gdynia

* Gliwice

* Gostyń

* Jelenia Góra

* Katowice

* Kłodzko

* Kołobrzeg

* Kraków

* Legnica

* Lublin

* Łódź

* Malbork

* Opoczno

* Opole

* Otwock

* Paczków

* Poznań

* Przemyśl

* Radom

* Rzeszów

* Sandomierz

* Sopot

* Stalowa Wola

* Szczecin

* Tczew

* Toruń

* Warszawa

* Wieliczka

* Wrocław

* Wsola

* Zakopane

* Zamość

* Zielona Góra

Julia Daćko

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Gdy zaczynasz podwójnie i niewyraźnie widzieć lub łzawią ci oczy, to jest...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.