Podziel sie!

noc_muzeow14 maja w całej Polsce rozpocznie się Noc Muzeów. Tej nocy historia zawładnie duszami w całej Polsce.

Będzie można oglądać ekspozycje poszczególnych muzeów o nietypowej porze doby. Bezpłatnie lub za symboliczną opłatą można zwiedzić nieznane dotąd miejsca. Pierwsza Noc Muzeów odbyła się w Berlinie w 1997 roku. Polskim miastom również spodobała się ta inicjatywa. W 2003 roku po raz pierwszy w Poznaniu mogliśmy podziwiać bezpłatnie muzea po 22.

Z roku na rok nocne zwiedzanie muzeów staje się coraz popularniejsze. Dlatego pracownicy placówek, biorących udział w imprezie szczególnie przygotowują się do tej wyjątkowej nocy. Prezentują niedostępne na co dzień eksponaty, pozwalają odwiedzać zamknięte na codzień zakątki muzeów. Przygotowują specjalne programy, dzięki którym poznajemy zapomniane legendy, nieznane dotychczas fakty. Zwiedzanie połączone jest z wykładami, a przygotowana specjalnie na tę okazję gra świateł wprowadza w niezapomniany klimat. Koncerty i wernisaże towarzyszące Nocy Muzeów w większych miastach zapewniają rozrywkę nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Poniżej prezentujemy listę miast biorących udział w tegorocznej Nocy Muzeów. Więcej informacji znajdziesz na www.noc-muzeow.pl .

* Barlinek

* Białystok

* Bydgoszcz

* Bytom

* Chełmek

* Chorzów

* Częstochowa

* Człuchów

* Gdańsk

* Gdynia

* Gliwice

* Gostyń

* Jelenia Góra

* Katowice

* Kłodzko

* Kołobrzeg

* Kraków

* Legnica

* Lublin

* Łódź

* Malbork

* Opoczno

* Opole

* Otwock

* Paczków

* Poznań

* Przemyśl

* Radom

* Rzeszów

* Sandomierz

* Sopot

* Stalowa Wola

* Szczecin

* Tczew

* Toruń

* Warszawa

* Wieliczka

* Wrocław

* Wsola

* Zakopane

* Zamość

* Zielona Góra

Julia Daćko

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Oferta kremów do stóp na rynku kosmetycznym jest spora, jednak znalezienie...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...