Podziel sie!

katowice_muzykaChcesz przedłużyć majówkę, ale nie masz pomysłu jak dobrze spędzić dodatkowe kilka dni? Katowicki MAJ MUSIC FESTIVAL, zaplanowany na od 7 do 9 maja zagwarantuje ci mnóstwo rozrywki!

To już trzecia edycja muzycznej imprezy organizowanej na katowickim lotnisku Muchowiec. Na dwóch scenach wystąpi wiele znanych wykonawców m.in. BiFF, Abradab, Armia, Czesław Śpiewa, Muniek Staszczyk. Co ważne wejście na imprezę jest bezpłatne i nieograniczone wiekowo. Warto uczestniczyć w tym wydarzeniu z jeszcze jednego względu. Organizatorzy festiwalu promują młode talenty i pozwalają im zaprezentować się na scenie. Kto wie, może zespoły, które usłyszysz na trzeciej edycji MAJ MUSIC FESTIVAL, za rok będą znanymi kapelami? Festiwal będzie również okazją do zaangażowania się w wolontariat. Uruchomiona zostanie Strefa Aktywności Obywatelskiej, gdzie zapoznasz się z pracą organizacji pozarządowych takich jak Amnesty International, Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, Fundacja Greenpeace Polska i wiele innych. Radio Eska Rock i Gazeta Wyborcza zajęły się medialnym patronatem, a lokalne władze po raz kolejny czynnie wspierają organizację imprezy.

Jeśli jesteś zainteresowana, odwiedź stronę wydarzenia www.majmusic.pl i baw się dobrze na tej wybuchowej imprezie.

Julia Daćko

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Tatuaż zdobi twoje ciało, ale pamiętaj że to ozdoba na całe życie. Często...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...