Podziel sie!

metamorfozy_rybnikPierwsze wygrane i pierwsze realizacje. Radość konkursowiczek była wielka, gdy dowiedziały się o wygranej. Jednak efekty, jakie uzyskały stylistki, wizażystki i fryzjerki pozytywnie zaskoczyły nas samych.

Edyta Kiełtyka, Dominka Sajnóg i Justyna Majdak pełne optymizmu i radości stawiły się punktualnie na metamorfozę w Rybniku. Każda z pań miała inne potrzeby, inny wizerunek i figurę. Na początku krótka analiza sylwetki. Podsumowanie zalet i wad oraz dobranie ubioru przez stylistki Iwonę Bienioszek i Katarzynę Anderkę. Stylistki wykorzystały aktualne trendy, ale też cechy sylwetek naszych konkursowiczek. Drugim krokiem była zmiana fryzury. Tu chyba Edyta, Dominika i Justyna miały największe obawy. Każda z nich miała inny kolor i inną strukturę włosów. Fryzurami zajęły się Celina Lipp-Zieleźny oraz Katarzyna Tomaszewska. Farby, nożyczki, suszarki i grzebienie poszły w ruch. Justyna stała się brunetką o znakomitej i modnej fryzurze. Nowa odsłona Justyny dodaje troszkę krągłości bardzo sczupłej twarzy i sylwetce. Edyta przeszła chyba największą metamorfozę - z blondynki stała się brunetką. Wykorzystano wrodzony plus Dominiki, czyli kręcone włosy do podkreślenia jej urody, a nowoczesnego charakteru nadała grzywka, która Dominika może nosić zarówno w wersji klasycznej, jak i ukośnie. Dobór makijażu i triki to często ważny element wyglądu. O to zadbały Monika Ostrowska i Celina Lipp- Zieleźny. Potem nasze panie ubrały stroje przygotowane dla potrzeb sesji i nagrań przez stylistki i efekt gotowy! Justyna stała się prawdziwie wiosenną i kobiecą postacią. Edyta oszołomiła nas swoim młodym i eleganckim wyglądem, a Dominika zaprezentowała swoje znakomite nogi! Udało się przede wszystkim to, że oderwaliśmy panie na jeden dzień od codziennych obowiązków i spełniliśmy ich marzenia. Dziękujemy za świetną atmosferę i zabawę fundatorom nagród oraz konkursowiczkom! Wszystkim stylistom gratulujemy wspaniałej pracy! A was zapraszamy do obejrzenia już wkrótce na naszym portalu filmów z metamorfoz, na których dokładnie zobaczycie pracę krok po kroku. Zapraszamy też do zaglądania do zakładki makijaże, gdzie będzie można zobaczyć makijaże wykorzystane podczas metamorfoz. Instruktaż pozwoli wykonać taki makijaż, jaki dobrały wizażystki Edycie, Dominice i Justynie. Jeszcze raz dziękujemy Centrum Kreowania Wizerunku Trzy Kolory i Paniom z Salonu Uroda Moka

Danuta Studencka-Derkacz

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

19 sierpnia 1883 roku w miejscowości Saumur urodziła się Gabrielle Bonheur...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.