Podziel sie!

era_nowe_horyzonty_WrDo ciekawych wydarzeń w imprezowym kalendarzu Wrocławia można dołączyć 11 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty, który będzie trwał od 21 do 31 lipca.

Festiwal jest jednym z największych polskich festiwali filmowych oraz jest bardzo ceniony za granicą. Po raz 11 we Wrocławiu będzie można oglądać autorskie filmy zdolnych reżyserów, którzy na przekór komercji tworzą oryginalne i niekonwencjonalne projekty. Festiwal ma być okazją dla przedstawienia wyników poszukiwań nowych form filmowych, języka i przekraczania granic za pomocą filmu.

Podczas festiwalu przeprowadzane będą liczne konkursy, wystawy, warsztaty i koncerty. Najważniejszy jednak jest Międzynarodowy Konkurs NOWE HORYZONTY, w czasie którego krytycy z całego świata wybiorą najbardziej przełomowy i przełamujący bariery film. Ciekawym wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi zdaje się być koncert zespołu Grinderman, który odbędzie się 29 lipca na Wyspie Słodowej.

Festiwalowy karnet kosztuje 350 złotych i uprawnia do oglądania 55 filmów w ciągu 10 dni. Karnet można zamówić na stronie internetowej festiwalu, a następnie dokonuje się rezerwacji wybranych seansów. Szczegółowy program z dokładnym opisem wyświetlanych filmów zostanie opublikowany 1 lipca. Jeśli po zapoznaniu się z programem festiwalu dojdziesz do wniosku, że chciałabyś obejrzeć jedynie kilka filmów, możesz kupić pojedyncze bilety. W ten sposób sama stworzysz własny plan festiwalu, dostosowany do twojego grafiku.

Aby dowiedzieć się nieco więcej o festiwalu, odwiedź na internetową stronę festiwalu www.enh.pl.

Julia Daćko

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Kosmetyki ekologiczne do kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością....
Pokaz mody polskich projektantów, konkurs dla młodych adeptów mody,...
Wyjątkowy klimat i ciekawe stylizacje. Zobaczcie, co wyczarowały Patrycja...
L'Oréal Paris został partnerem strategicznym oraz kreatorem makijażu i...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...