Podziel sie!

wielkie_lowy11 lipca na stronie internetowej oraz profilu Galerii Jurajskiej na Facebooku ruszyła akcja „Czas na łowy". W wyborze najmodniejszych ubrań sezonu, klientom centrum pomaga laureatka konkursu „Baw się stylem" – Karolina Ościk.

Zadaniem uczestników wiosennego konkursu „Baw się stylem" było wykonanie zdjęcia skomponowanej przez siebie stylizacji, opartej na odzieży, obuwiu i dodatkach dostępnych w sklepach Galerii Jurajskiej. Zwyciężczyni konkursu Karolina Ościk, od 11 lipca, co tydzień będzie publikowała inspirujące, modowe zestawienia na stronie internetowej oraz profilu centrum na Facebooku.

galeria_logoZestawienia ubrań (wszystkie z nich są dostępne w Galerii Jurajskiej) wybierane będą w trzech kategoriach cenowych: do 200 zł, od 200 do 300 zł i od 300 zł w górę. Karolina Ościk jest laureatką konkursu na stylizację Dzień Dobry TVN. Prowadzi też własny blog o modzie. Stylizacyjna zabawa „Czas na łowy", potrwa przez kolejne trzy tygodnie lipca.

Więcej informacji:

www.galeriajurajska.pl/stylizacje/

 

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Widok rowerowego gąszczu w miejskiej dżungli to w Chinach i Japonii...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.