Podziel sie!

Zosta Stylist_Arkad_WrocawskichKochasz bawić się modą? Lubisz komponować własne stylizacje ubrań? Nie jesteś zawodowym stylistą, ale nie brak Ci odwagi, żeby pokazać swój talent światu? Zgłoś się do zabawy, wygraj 1000 zł i przygotuj stylizację sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej – takimi słowami Arkady Wrocławskie zachęcają miłośników mody do wzięcia udziału w konkursie „Zostań Stylistą Arkad Wrocławskich".

„Zostań Stylistą Arkad Wrocławskich" to konkurs skierowany do wszystkich miłośników mody. Mogą wziąć w nim udział amatorzy oraz osoby uczęszczające do szkół stylistów i projektowania mody. Słowem, wszyscy, którym obcowanie z modą sprawia przyjemność i mają ochotę na dobrą zabawę.

Pierwszym etapem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na fan page'u Arkad Wrocławskich, do którego dołączyć należy zdjęcie własnej, autorskiej stylizacji, utrzymanej w tematyce „Wrocławska Wiosenna Stylizacja".

Drugim etapem jest wzięcie udziału w Bitwie Stylistów podczas finału konkursu w Arkadach Wrocławskich 10 marca 2012. W jej trakcie wszyscy uczestnicy zabawy będą przygotowywać swoje autorskie stylizacje i prezentować je przed publicznością Arkad. Ich talent oceni jury, w którego składzie zasiądą:

Jola Czaja - stylistka i dyrektor kreatywny sesji w magazynie „Viva!"

Adam Chowański - dyplomowany kreator stylu, absolwent Professional School of Make-up&Style i ekspert portalu stylizownia.pl

Krzysztof Szargawiński – dyrektor zarządzający Arkad Wrocławskich

Osoba, której pomysłowość i osobowość zdobędą serce jury, otrzyma 1000 zł, tytuł „Stylisty Arkad Wrocławskich" i przygotuje stylizację sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Centrum.

Zgłoszenia do konkursu na: www.facebook.com/arkadywroclawskie.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Relacja z medialnej premiery kolekcji „Miejski szyk" marki obuwniczej...
Przeszłam się kilka dni temu po jednej z galerii i to co zobaczyłam...
Doskonałym uzupełnieniem mody są włosy, dlatego dziś prezentujemy...
Niezależnie od tego co robimy i gdzie właśnie jesteśmy, powinnyśmy...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...