Podziel sie!

Kinga RusinZapraszamy do rozmowy na żywo – na wideo czat z Kingą Rusin, współtwórczynią marki kosmetyków naturalnych PAT&RUB by Kinga Rusin.

Gdzie? Na FACEBOOKU, na stronie marki kosmetyków naturalnych PAT&RUB by Kinga Rusin (www.facebook.com/patandrub)

Kiedy? W środę, 8 marca, o godz. 20.

Jak? To proste! Wystarczy zalogować się w serwisie społecznościowym facebook.com i wejść na tablicę PAT&RUB. Tam rozpocznie się livestream.

Pytania do Kingi można będzie wpisywać pod oknem transmisji wideo. To świetna okazja, by porozmawiać z dziennikarką i producentką ekokosmetyków na żywo, o kosmetykach naturalnych, o pielęgnacji, o dbaniu o siebie w każdym aspekcie.

Kinga wideo_czat

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Sezon jesienny w pełni, a marka obuwnicza Carinii już zaprezentowała...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...