Podziel sie!

nessi rudyKonkurs z marką Nessi rozstrzygnięty! Zobacz czyj projekt wygrał?

Wiosnę rozpoczęliśmy prawdziwym wyścigiem o najciekawszy projekt butów. Wasza wyobraźnia, umiejętności rysunkowe i pomysły naprawdę zaskoczyły naszą redakcję. Wiele prac było zainspirowanych aktualnymi trendami obuwniczymi, a niektóre wybiegły daleko w przyszłość. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i wszystkim gratulujemy.

Jury redakcyjne brało pod uwagę oryginalność projektu, staranność wykonania rysunku i funkcjonalność buta. Zwracaliśy też uwagę na aktualność projektu z najnowszymi kolekcjami ze światowych wybiegów mody. Po burzliwych obradach zadecydowaliśmy, że zwyciężyły projekty Marty Jastrzębskiej i Mateusza Błaszyka! W obu ujął nas talent rysunkowy i pomysł. Głosami Internautek na Facebook'u zwycięża projekt Aleksandry Słoty. Wszystkim laureatom gratulujemy i prosimy o kontakt pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Życzymy wspaniałych kroków w wygranych butach Nessi i dalszych sukcesów w dziedzinie projektowania! Tym, którym nie udało się wygrać tym razem, zapraszamy do kolejnych konkursów, których na naszym portalu nie brakuje :) Od jutra kolejne nagrody do zdobycia! A na deser galeria wszystkich projektów...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Spotkanie DomiDay pod hasłem: „Design rozkwita o wiosnę" odbędzie się 25...
12 marca w salonie Living Concept we Wrocławiu odbył się niezwykły pokaz...
Od jak dawna przy każdym otwieraniu szafy Twój wzrok od razu wędruje na...
Długo wyczekiwane lato wreszcie zawitało w kalendarzu, a to oznacza, że...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.