Podziel sie!

walka o_auto_510xMasz z partnerem jedno auto i prawo jazdy, które już dawno zdążyło się zakurzyć? Przeczytaj jak skutecznie powalczyć o auto.

Mężczyźni z reguły nienawidzą oddawać swoich zabawek kobiecie. Oczywiście są wyjątki od reguły, ale wiele kobiet ma problem z tym, żeby skorzystać z prawa jazdy, o które tak długo walczyły i za które zapłaciły. Jednak nie ma się co załamywać - na każdą sytuację jest sposób! Po pierwsze, nie wpadaj w furię, nie płacz i nie poddawaj się w przedbiegach. Najlepiej przemyśl jak dobrze uargumentować swoją prośbę. Jeśli dokładasz się finansowo do gospodarstwa domowego, to masz argument, że auto zostało kupione za wspólne środki i chciałabyś też od czasu do czasu móc skorzystać. Możesz posłużyć się przykładem pralki lub lodówki, z której korzystacie przecież wspólnie, nawet jeśli pierzesz tylko ty. Wyjaśnij, że umiejętność jazdy samochodem jest ważnym elementem znalezienia dobrej pracy i rozwoju. Umięjętność jazdy pozwoli ci samodzielnie pojechać na zakupy i odwieźć dzieci do przedzkola, więc przyniesie więcej korzyści i oszczędności czasu również dla twojego partnera. Zawsze możesz użyć argumentu, że jeśli on zachoruje, to kto odwiezie go do szpitala lub podwiezie do lekarza, skoro nie daje ci szansy nauki w praktyce? Doskonałym powodem dla mężczyzn są logiczne argumenty w postaci np. tego, że wydałaś na prawo jazdy sporo pieniędzy i poświęciłaś dużo czasu. Teraz zmarnujesz wszystko przez to, że on nie chce dać ci potrenować.

Koszmaru ciąg dalszy

Samo pozwolenie to zaledwie pierwszy krok! Mężczyźni potrafią posadzić partnerkę za kierownicą, usiąść obok i całkowicie zniechęcić ją do jazdy! Jeśli prowadzisz, a on ciągle zwraca ci uwagę lub strofuje, zatrzymaj się na światłach lub przed skrzyżowaniem, otwórz drzwi i każ mu wysiąść. Może wtedy nauczy się, że lepiej żeby dawał wskazówki i chwalił za to co dobre, niż krytykował i strofował cię! Przy zwrocie wspólnego auta pamiętaj, żeby przestawić fotel do pozycji w jakiej on prowadzi, bo jeśli za każdym razem będzie musiał poprawiać fotel, to szybko się zniechęci do pożyczki. Miej też na uwadze, że warto pokazać, iż mężczyzna może odnieść pewne korzyści z tego, że wspólnie korzystacie z auta. Podrzuć go po drodze do pracy, posprzątaj i umyj auto, a czasami zostaw napełniony bak. Szybko zobaczysz efekty, a z czasem mężczyzna poprosi cię żebyś ty prowadziła, bo on w tym czasie może odpocząć, podziwiać widoki lub spać. Walcz o swoje! Życzymy powodzenia...Jeśli twój mężczyzna mimo wszystko nie ulega dobrym argumentom, to może warto kupić auto tylko dla siebie?

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wciąż szukamy idealnego sposobu na pozbycie się zmarszczek. Coraz dłużej...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.