Podziel sie!

logo_megikaOgromna liczba zgłoszeń, a tylko jedna wygrana! Zobacz wyniki.

Co było do wygrania?

Kwas migdałowy (Mandelic acid) występuje w naturze w słodkich migdałach. Peelingi kwasem migdałowym pozwalają uzyskać poprawę stanu skóry z trądzikiem, zmarszczkami, piegami i ostudą, wykazują także działanie zapobiegające infekcjom po zabiegach odmładzania laserem. Nie wywołują przy tym uczucia dyskomfortu i dają natychmiastowe efekty. Kwas migdałowy nie uwrażliwia też skóry na słońce i dlatego może być stosowany przez cały rok, a także - ze względu na brak ryzyka wystąpienia przebarwień - u osób z wysokim fototypem. Peeling kwasem migdałowym przynosi zadawalające efekty przy spłycaniu zmarszczek, w przypadku nieregularnych przebarwień, melazmy, hiperpigmentacji pozapalnych i piegów, w trądziku pospolitym, krostkowym, w zapaleniu mieszków włosowych, w terapii fotostarzenia.

Wyniki

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia, a było ich tyle, że podjęcie decyzji o wygranej było naprawdę trudno. Wasza inwencja twórcza, jak zawsze nie zawiodła. Część z Was wysłała nam wierszyki, rymowanki, część krótkie hasła, a część przerobione, znane już powiedzenia. Zgłoszenia nadesłano z całego kraju, choć nagroda do odebrania jest we Wrocławiu!!! Mamy przyjemność ogłosić, że zwycieżyła Paulina Zuba hasłem: Migdały są jaki miłość - najlepsze muszą dojrzeć. Urzekła nas prostota i prawda ukryta w tym haśle i dlatego jury konkursu postanowiło nagrodzić właśnie autorkę tego hasła. Gratulujemy serdecznie i zapraszamy do kolejnych zabaw i konkursów z nami! Nagrodę ufundował Gabinet medycyny estetycznej MEGIKA z Wrocławia!

Konkursy

Zgarnij kosmetyki od FRAPPÉ Magazine

Odpowiedź na proste pytanie i zgarnij jeden z 3 zestawów profesjonalnych...

Konkurs Nessi - Najlepsza strona butów

Zaprojektuj buty do chodzenia i wygraj jedną z trzech wspaniałych par z...

Wygraj rower Electra dla stylowej...

Znamy już zwycięzcę, który otrzyma markowy rower Electra od firmy Almot...

Migdałowy urok - Wrocław

Ogromna liczba zgłoszeń, a tylko jedna wygrana! Zobacz wyniki.

Wrocław - W zdrowym ciele, zdrowy duch

Znamy już wyniki konkursu.

Wrocław - Trenuj w Pure Fitness

Wyniki konkursu już są znane!

Poznań - Metamorfoza na włoską nutę

Zakończyliśmy konkurs na metamorfozę. 

Warszawa - Wygraj rytuał w Holistycznym SPA...

Rozstrzygnęliśmy konkurs na karnet do Holistycznego SPA Zielona Pomarańcza...

Złap chillout w Sofie!

Roztrzygnęliśmy konkurs, którego sponsorem jest club Sofa Chillout...

Bądź piękna na wiosnę!

Zobacz rozwiązanie konkursu!

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...