Podziel sie!

IMG 7693Obchodząca swoje 10 urodziny amerykańska marka z Portland w Polsce znana jest od kilku lat, głównie w kręgach miłośników dosłownie pojmowanego outdooru. Hasło ( misja) tej niezwykłej marki „Play time is back", jako outdoor taraktuje każde miejsce bez sufitu: park, patio, plac zabaw, karząc swoim fanom i użytkownikom cieszyć się każdą chwilą spędzoną na wolnym powietrzu.

Aby skutecznie przekonać Polaków do tej idei dystrybutorzy marki 16.05.2013 zorganizowali pokaz najnowszej, letniej kolekcji Keen CNX na lato 2013 w sklepie Mivo Kids w CH Blue City. Gośćmi spotkania byli licznie przybyli dziennikarze i styliści mediów dziecięcych, modwych i lifestylowych, których organizatorzy chcieli zainteresować propagowanim idei promowanej przez Keen oraz zapoznać ich ze szczegółami najnowszej linii butów.
Nie zabrakło też znanych mam : p. Monika Mrozowska, p. Anna Samusionek, p. Ilona Felicjańska i p. Weronika Trittner ( jeszcze nie jest mamą) chętnie wysłuchały informacji na temat innowacyjnych technik zastosowanych w butach na lato dla małych ( i dużych), gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania ( toe protection), wygodę, wyprofilowaną podeszwę, ze specjalną antygrzybiczną i chłonącą wilgoć wkładką, o których niezwykle przekonująco opowiadał Adam Bujak, przedstawiciel wyłącznego dystrybutora Keen w Polsce.
Niewątpliwą zaletą kolekcji jest w tym sezonie połącznie wyżej wspomnianych atutów z tym, co pociąga wszystkich: z modą! Buty Keen CNX wyróżniają się bowiem niezwykle wyrazistymi kolorami, zarówno w modelach dla dzieci, jak i dorosłych.
Największą atrakcją prezentacji była obecność licznej gromadki dzieci, które z chęcią bawiły się w pokaz mody z sandałami Keen i oryginalnymi ubrankami marki Vippi Design (www.vippi.com .pl). W modowych stylizacjach pomagały maluchom p. Ewa Żmuda z Maven PR i Irmina Przybyłowska z Businesswoman & Life.
Partnerami prezentacji byli:Mivo www.mivo.pl, Under Armour www.mmsport.com.pl, Klub Tenis & Sky Sporteum www.sporteum.pl, SUSHI www.mobilefashion.pl, biżuteria D'arts www.d-arts.com.pl, GlossyBox www.glossybox.pl, Tuli http://www.tuli-tuli.pl/pl/, Pijalnia Czekolady Wedel w Blue City www.wedelpijalnie.pl.
Całą kolekcję butów Keen w Polse oglądać na www.sklep.keen.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wcześniej zaplanowane świąteczne śniadanie pozwoli uniknąć niemiłych...
Zbliża się zima, a co za tym idzie śnieg, deszcz i plucha. Ale dla naszych...
Jako rodzic zdajesz sobie sprawę z tego, że kończą się wakacje i...
Wyobraź sobie, że wstajesz rano w pośpiechu, w tempie sprintera...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...