Podziel sie!

zaproszenie primigi-Recovered22 czerwca w godzinach od 12-16 odbędzie się prezentacja wakacyjna butów dla dzieci. W programie wiele atrakcji w tym casting na modela i modelkę butów PRIMIGI.

Nowa kolekcja bucików dla dzieci to wspaniała okazja do modowej zabawy ze swoją pociechą. Wystarczy przyjść, by skorzystać z ciekawych atrakcji i obejrzeć małe i wygodne buty dla dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

W programie prezentacji m.in:

  • prezenty dla pierwszych 100 gości,
  • zabawy i konkursy plastyczne,
  • casting na modela i modelkę PRIMIGI,
  • smaczne i orientalne przekąski,
  • cukiernicze kosmetyki,
  • zabawa z pinatą.

Warto więc przyjść do Centrum Handlowego Blue City- do salonu MIVO kids! 

casting

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Zmysłowe zabiegi na ciało, a także specjalne promocje w czwartki. Zobacz i...
Zbliża się zima, a co za tym idzie śnieg, deszcz i plucha. Ale dla naszych...
To znane porzekadło zawiera całą prawdę o militarnym looku, który w tym...
Piękna modelka będzie twarzą Reserved podczas jesiennej kampanii...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...