Podziel sie!

11050214 769718056474551_8972377917389310505_nNie masz pomysłu na oryginalny prezent dla swojego brzdąca?Może warto postawić na dedykowane wycinanki-naklejanki?

 Pomysł na wycinanki-naklejanki zrodził się w głowie jednej z mam, która podczas zabawy ze swoją córką odkryła, że klasyczne wycinanki szybko nudzą dzieci, bo wycinanie kolejnych elementów trwa zbyt długo. Wtedy zrodziła się idea tworzenia gotowych zestawów, które zawierają wycięte elementy oraz kartkę, na której można wykleić gotowe elementy. Produkt stworzyły dwie mamy - właścicielki autorskiego pomysłu: Iza Lewandowska i Marta Kozłowska.

Do wybory jest kilka zestawów, które można dopasować do wieku małych użytkowników. Zestaw "Junior" przeznaczony jest dla dzieci +/- 3 lata. Zawiera ok. 20 dużych elementów, kartkę A4 do wyklejenia zestawu oraz foliowe opakowanie. Do wyboru są kolorowe obrazki z jeżykiem, kurką, sową itp. Cena zestawu to 10,50 zł plus koszt przesyłki.

11149486 747540868692270_2787113834778651003_nZestaw "Standard" przeznaczony jest już dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. To kolekcja ok. 65-90 sztuk wycinanek o różnych kształtach i motywach. Wśród licznych propozycji znajdziecie m.in. alfabet, dżunglę, dinozaury, zwierzątka itp.

Nam najbardziej spodobał się zestaw "Premium", który zawiera spersonalizowane opakowanie, kartkę do wyklejania o formacie A3, atestowany klej w sztywcie i 120 elementów do wyklejania. Produkt polecany jest dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Cena takiego zestawu to 28 zł plus koszt przesyłki. 

Zestawy naklejanek są kolorowe i z pewnością wpływają na rozwój dziecka. Kształtują wyobraźnię i uczą dokładności oraz staranności. Gotowy obrazek można oprawić w ramkę i przyzdobić nim dziecięcy pokój. Przedsiębiorcze Mamy z myślą o Dniu Dziecka stworzyły specjalne perłowe zestawy z różnymi motywami, które mienią się niczym kosmiczny pył.

Wycinanki naklejanki są barwione w masie - są barwione na etapie produkcji i nie wydzielają oparów. Są odporne na działanie promieni UV - nie niszczą się pod wpływem słońca i nie tracą koloru pod wpływem wody. Średni czas ułożenia takiej wyklejanki to ok. 1 godziny, a w przypadku zestawu Premium 1,5 h. 

Wszystkie zestawy dostępne są na stronie www.wycinanki-naklejanki.pl 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

  Marzysz o pięknych, gęstych i długich rzęsach, których natura ci...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.