Podziel sie!

warsztaty_dla_mamJesteś kobietą w wieku produkcyjnym nieczynną zawodowo lub zagrożoną utratą pracy? Mieszkasz we Wrocławiu lub powiecie wrocławskim? Jeśli na oba pytania odpowiedziałaś twierdząco - to oferta dla ciebie!

Fundacja Wsparcia Społecznego organizuje cykl 11 bezpłatnych szkoleń m.in. z zakresu poradnictwa zawodowego, rozwijania kompetencji społecznych i umiejętności interpersonalnych. Zajęcia prowadzone będą przez doradcę zawodowego, psychologa i specjalistę do spraw równości szans kobiet i mężczyzn. Skierowane są one do nieczynnych zawodowo lub zagrożonych utratą pracy kobiet między 18., a 60. rokiem życia, zamieszkałych na terenie Wrocławia i powiatu wrocławskiego. Równolegle do prowadzonych warsztatów dla kobiet (w sąsiedniej sali) odbywać się będą zabawy edukacyjno-rozwojowe dla dzieci uczestniczek szkoleń. Dzieci poniżej 6. roku życia będą mogły liczyć na ciekawie spędzony czas. Zajęcia dla pociech poprowadzą wykwalifikowane opiekunki-animatorki. Warsztaty dla ciebie i Twojego maluszka odbywać się będą od 22 lipca i potrwają do 21 października w Zarządzie Wojewódzkim Towarzystwa Rozwoju Rodziny przy ul. Zelwerowicza 4 we Wrocławiu. Organizator szkoleń zapewnia nieodpłatny poczęstunek i materiały szkoleniowe. Oprócz szkoleń każda z uczestniczek będzie miała możliwość odbycia niepłatnych indywidualnych konsultacji z psychologiem i z doradcą zawodowym. Jeżeli chcesz zaczerpnąć więcej informacji na temat tego szkolenia – zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej fundacji: www.fundacjawsparcia.pl

nikt_wielki_ona

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Męczą Cię infekcje układu moczowego. Próbowałaś już wszystkiego, ale...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.