Podziel sie!

Hanna_KochanskaWiele z nas za młodu marzy o karierze aktorskiej, ale ta praca wymaga wiele wyrzeczeń. Hanna Kochańska - aktorka Teatru Syrena w Warszawie, znana m.in. z serialu Plebania opowiada nam o najbliższych planach.

Każda dziewczynka, rzadziej licealistka marzy o zawodzie aktorki. Mało, kto jednak wie jak współcześnie trudno być aktorem. To wspaniały zawód, za którym czasem tylko idzie sława i pieniądze, a często sporo wyrzeczeń. Wielu aktorów z małych teatrów żali się na brak propozycji i na niskie pensje w teatrach. Wielu narzeka na to, że aktorstwo teatralne, które daje niesamowitą satysfakcję i bezcenny kontakt z widzem jest mniej cenione finansowo i społecznie, niż bycie gwiazdą telewizyjną. A przecież nie wolno zapomnieć, że aktor teatralny kończy studia aktorskie, podczas gdy wiele gwiazdek i gwiazdeczek telewizyjnych wypływa i znika w dziwnych okolicznościach. Współcześnie aktor walczy o swoje publiczne "jest", często musi pracować na wielu etatach w różnych miastach Polski i zarabiać dodatkowo na wielu eventach i festynach.

Hanna Kochańska

Kochańska to aktorka niebanalna. Pierwsze teatralne kroki stawiała w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Potem były Wrocław, Bydgoszcz i Warszawa. Aktorka ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu i ma spory sentyment do tego miasta. Słynie z telewizyjnych ról drugoplanowych i doskonałych ról teatralnych. 5 lat tańczyła w zespole tańca współczesnego, zna podstawy akrobatyki, a także szermierkę. Umie też jeździć konno. Jednym słowem ma wiele umiejętności, który powinien posiadać współczesny aktor, a przy tym jest niezwykle sympatyczna. Aktualnie możesz zobaczyć Kochańską w Teatrze Syrena w Warszawie w spektaklu "Momo", "Kot w butach", "Królowa Śniegu". Zobacz wywiad, jakiego udzieliła nam Hania!

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Długo wyczekiwane lato wreszcie zawitało w kalendarzu, a to oznacza, że...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...