Podziel sie!

AnkylsAnia o pseudonimie Ankyls jest wielką miłośniczką Japonii i fotografii. Zwolenniczka podróży i secondhandów. Pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego i uczy się w technikum o profilu turystycznym. Chętnie dzieli się informacjami na swoim blogu "Rusz wyobraźnią i otwórz oczy na świat."

Co cię zainspirowało do stworzenia własnego bloga? I dlaczego akurat wybrałaś taką formę wyrażania swoich myśli?

Ania: Od dawna prowadziłam photobloga, jednak po pewnym czasie jego możliwości przestały mi wystarczać i przeniosłam się na klasycznego bloga. Moją największą inspiracją do założenia bloga było to, że chciałam się dzielić z innymi różnymi ciekawostkami. Blog to fajna sprawa. Można go prowadzić w sposób jaki nam się podoba, od wyrażania myśli, po dodawanie zdjęć. Posty mogą być rozbudowane oraz krótkie, dlatego mam swojego bloga.

Skąd czerpiesz inspiracje?

A.: Jeśli chodzi o różne ciekawostki, wyszukane informacje, czy dzieła sztuki to zaglądam do grafik Google. Jest wiele stron, z których można dowiedzieć się różnych ciekawych informacji.

Jakie tematy poruszasz aktualnie na swoim blogu?

A.: Najczęściej piszę o swoim życiu oraz o wyszukanych rzeczach przeze mnie znalezionych.

Która branża cię najbardziej pasjonuje?

A.: Myślę, że najbardziej turystyka i fotografia.

Jak dużo czasu poświęcasz na napisanie artykułów?

A.: To zależy od tego, o czym danego dnia piszę. Jeśli o swoim życiu, to najwięcej czasu zajmują mi zdjęcia, a sam post potrafię napisać w kilka minut. Ciężej bywa z ciekawostkami, bo staram się pokazać coś nowego. Czasami to trwa nawet godzinę!

Czy według ciebie łatwo jest prowadzić bloga, który zainteresuje czytających?

A.: Tak. Z tego co zauważyłam największym zainteresowaniem cieszą się blogi, na których znajduje się dużo kolorowych obrazków, czy zdjęć, a mało tekstu. Różnorodność postów przyciąga więcej osób. Jedni będą chcieli poczytać o ciekawostkach, a inni pooglądać zdjęcia.

Prowadząc bloga, masz z niego jakieś korzyści finansowe?

A.: Nie. Jestem niepełnoletnia, a to może stanowić przeszkody. Z resztą prowadzę bloga dla przyjemności, nie dla pieniędzy. Gdybym miała się utrzymywać na własną rękę musiałabym o tym pomyśleć :)

Jakie plany przed tobą?

A.: Póki co, moim celem jest ukończenie szkoły oraz godzenie jej z moimi zainteresowaniami, a jednym z nich jest blogowanie!

W takim razie życzę powodzenia. I dziękuję za rozmowę.

Rozmowę prowadziła Roksana Chrzanowska

Ankyls www.ankyls.blogspot.com

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Początek roku szkolnego już za pasem! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy...
Miuccia Prada choć z wykształcenia jest politologiem, zrobiła prawdziwą...
Isabel Drafts - nietuzinkowa blogerka prezentuje nową, pełną słońca...
Marka LA COCCO tworzona jest przez młoda zdolną projektantkę Iwonę...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...