Podziel sie!

ulotka rewers_eco_line_01Kolejny konkurs na naszym portalu. Tym razem do wygrania było 10 zestawów kosmetyków marki Clarena z serii Eco Line. Każdy wart ok. 180 zł. Kto wygrał?

Tym razem w konkursie wzięło udział także sporo mężczyzn. Spośród licznych zgłoszeń wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze. Nagrody otrzymują:

Anna Segeth z Wrocławia "Mam skłonności do podrażnień i alergii, dlatego dla mnie ważne jest to, by kosmetyki były dla mnie "bezpieczne", tak by zmniejszyć do minimum ryzyko podrażnień. To chyba najważniejsza cecha, którą stosuję dokonując zakupów kosmetycznych. Przede wszystkim z uwagi na to, że doprowadzenie mojej skóry do "normalności", była długotrwałe, uciążliwe i kosztowne,  ze względu na użyte maści  i inne preparaty dermatologiczne.Linia Eco Line firmy Clarena bazuje na roślinnych komórkch macierzystych a to dla mnie dobra rekomendacja przy mojej alergii."

Magdalena Kicińska z Nowego Targu "Najważniejszą z właściwości produktów Eco Line jest redukcja obrzęków i cieni pod oczami próbowałam różnych preparatów lecz moje oczy puchły jeszcze bardziej od nich. Oznaki zmęczenia widoczne są najbardziej w okolicy oczu dlatego Eco Line sprawdzi się u mnie na 100% ponieważ jest zrobiony z naturalnych składników.
E -Ekskluzywne
C -Cenione
O -Oczywiste

L -Lubiane
I -Inne od wszystkich
N -Nienaganne
E -Efektowne".

Barbara Tołłoczko z Kępnicy. "Stymulowanie odnowy naskórka – dla mnie jako kobiety, która chce jak najdłużej wyglądać młodo i powstrzymać powstawanie zmarszczek ta właściwość produktów Eco Line jest na wagę złota. Odnowiony naskórek – stary „znika", a na jego miejsce pojawia się nowy, niezniszczony, piękny, „młody" – marzenie, które może się spełnić dzięki Eco Line!"

Katarzyna Górska z Konina. "Wolna od barwników i sztucznych dodatków Clarena cudowne właściwości natury łączy z najnowszą technologią tworząc linię kosmetyków harmonijnie współgrających z potrzebami skóry. Uwalnia ją od zanieczyszczeń, zapobiega podrażnieniom i pomaga w codziennej walce ze szkodliwymi czynnikami środowiska. Dzięki temu mogę się cieszyć nie tylko naturalnym pięknem każdego dnia i czystą skórą...ale i czystym sumieniem."

Michał Ziemiaszewski z Wrocławia. "Dla mnie, jako długoletniego działacza organizacji Greenpeace i innych walczących o dbanie o środowisko, najważniejszą cechą kosmetyków Eco Line jest ich naturalny, a jednocześnie nieinwazyjny dla środowiska, skład i receptura."

Gabriela Szyszka z Rybnika. "Dla mnie najważniejszą właściwością kosmetykow z linii Eco Line jest to, że mają naturalny skład, nie zawierają barwników i parabenów dzieki temu nie powodują podrażnien czy nie estetycznych wysypek a mają lepsze działanie niż kosmetyki z "ulepszaczami". Wiem, że to nie jest własciwość ale muszę o tym wspomnieć- uwielbiam kosmetyki Clarena bo nie są testowane na zwierzętach."

Kamil Mlak z Wrocławia. "Z szeregu cudownych właściwości kosmetyków z serii Eco line, mnie uwiódł fakt iż  dzięki kompleksowi roślinnych komórek macierzystych G-Cell w naturalny sposób stymulują one  odnowę naskórka. Jest to dla mnie istotne , ponieważ z racji wykonywanego zawodu , mój naskórek jest narażony na ciągłe uszkodzenia."

Katarzyna Stankiewicz z Gorzowa Wielkopolskiego. "Dla mnie ważne jest to, że te kosmetyki są skomponowane całkowicie na bazie składników naturalnych i są antyalergiczne, ponieważ mam uczulenie niemal na
wszystko."

Olga Jukowska z Wrocławia. "Po pierwsze - z miłości do hiszpańskiej marki, do której mam zaufanie. Po drugie - czy jest coś lepszego niż kosmetyki naturalne? To chyba pytanie retoryczne :)".

Gabriella Latocha z Lędzin. zgloszenie konkurs_510x

 

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do nowych konkursów. 

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Koturny opanowały wszystkie półki w sklepach obuwniczych. Przybierają...
W dniach 17 i 18 marca odbędzie się w Łodzi najważniejsze wydarzenie...
Marki modowe należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash biorą...
Trend marynistyczny, jeden z ważniejszych, w kolekcjach wiosna – lato...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...