Podziel sie!

nowy rokDrogie Internautki nadszedł czas na podsumowanie roku. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy mały ranking.

W tym roku rozdaliśmy około 70 nagród na zorganizowanych przez nas konkursach. Wiele z Was doznało prawdziwej radości otrzymując nie tylko profesjonalne kosmetyki, ale też buty, torebki i talony do sklepów lub na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie. W tym roku obchodziliśmy okazałe i ważne dla nas pierwsze urodziny, w którym uczestniczyło wielu naszych Przyjaciół i Patnerów biznesowych. Specjalnie dla Was pełniliśmy patronat medialny na wielu ważnych kobiecych imprezach m.in. podczas gali Ewy Błaszczyk, licznych pokazów mody czy otwarcia kobiecych biznesów. Poszerzyliśmy dla Was ofertę czytelniczą o kulinaria i dział dla mam. Na naszym portalu znajdziecie więcej newsów i informacji, wywiady z bloggerkami, profesjonalistami i gwiazdami. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego dla świata kobiet i staramy się przedstawić Wam naszą wizję świata. Czasem z dystansem, poczuciem humoru, ale często na nutę poradników staramy się zaprezentować nowości kosmetyczne i modowe.

Dziękujemy z serca

Serdecznie dziękujemy za liczne listy, maile i Waszą aktywność na portalu oraz Facebooku. To dzięki Wam możemy przetrwać na tak trudnym współcześnie rynku medialnym. Cieszymy się z każdej możliwości kontaktu z Wami bo to przecież dla Was szukamy, piszemy i oceniamy. Szczególnie atrakcyjne dla Was tematy to manicure hybrydowy, płyn micelarny, trening cardio, a także materiał o szkodliwych substancjach w ubraniach.

Jeśli są tematy, które Was interesują a nie zostały poruszone, piszcie. Chętnie poszerzymy swoją ofertę dla stałych czytelników i fanów naszego portalu w Nowym Roku. Niech 13-tka okaże się dla Was szczęśliwa i prawdziwie piękna! Odkryjcie swoje pasje i nowe marzenia.

Danuta Studencka-Derkacz

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Idzie wiosna, a Ty się sypiesz? Brak witamin, zła dieta i rozleniwione...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.