Podziel sie!

evento mondiale_settore_bellezzaTo wciąż najlepsza metoda na poznanie branży, obejrzenie nowości kosmetycznych i wypróbowanie ich na własnej skórze. Zobacz jakie wydarzenia kosmetyczne czekają nas w tym roku!

Dla wielu osób bilety na targi to wyrzucone pieniądze i strata czasu. Dzieje się tak dlatego, że wiele targów organizowanych "na ostatnią chwilę" psuje renomę tym naprawdę dużym i porządnym wydarzeniom. Nie ulega wątpliwości, że na targach można kupić dużo taniej produkty do salonów, nawiązać nowe kontakty i nową współpracę, która może się okazać niezwykle owocna dla przyszłości Twojego salonu. W dobie silnej konkurencji i dużej dawki informacji w sieci klienci wybierają nowoczesne zabiegi. Wśród licznych propozycji warto prześledzić te najlepsze i zaplanować już dzisiaj swój kalendarz.

Czym się kierować?

Cosmoprof-North-AmericaPrzy wyborze wydarzeń najlepiej sprawdzić wystawców. Mała liczba wystawców i krótkie doświadczenie organizatorów przeważnie nie wróży nic dobrego. Wystawia się wtedy kilka lokalnych salonów, które same często ofertą nie grzeszą. Wybieraj imprezy, które odbywają się od lat i cieszą się prestiżem. Sprawdź listę wystawców i zobacz plan wykładów i szkoleń. Pamiętaj, że targi to także idealny czas na podpatrzenie od światowych mistrzów najnowszych trendów i technik. Największe i najbardziej ciekawe targi organizowane są we Włoszech, Hiszpanii i w Paryżu. W Polsce słynne są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Salon Wiosna w Warszawie. Trzeba jednak przyznać, że Internet stał się głównym źródłem informacji i zainteresowanie targami znacznie spadło. Wynika to w dużym stopniu z zawiedzenia słabą organizacją i mniejszą liczbą wystawców ze strony odwiedzających. Na szczęście obserwujemy znowu tendencję wzrostową i sporo tegorocznych wydarzeń zapowiada się naprawdę ciekawie.

Kalendarz targów w Polsce i na świecie na 2013 rok

POLSKA

 • Salon Wiosna 23-24.02. Warszawa
 • 22. Targi Zdrowia i Urody Ecomed 2-3. 03. Toruń
 • 16. Targi Beauty Forum Polska 9-10.03. Warszawa
 • 2.Kongres biznesowy dla branży Hair & Beauty 12.03. Warszawa
 • Targi beautyLook i beautyVision 6-7.04 Poznań
 • 2. Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie, Dni Urody i SPA 20-21.04. Wrocław
 • 27. Międzynarodowy Kongres i Targi LNE & spa 11-12.05. Kraków
 • 7. Targi SPA & Welness 23-24.05. Kraków

ŚWIAT

 • Cosmobelleza & Wellness 2-4.02. Barcelona, Hiszpania
 • Cosmoprof Worldwide Bologna 15-18.03. Bolonia, Włochy
 • Anti-Aging Medicine World Congress & Medispa 4-6.04. Monte Carlo, Monako
 • Congrès International d'Esthétique Appliquée 6-8.04 Paryż, Francja
 • Universe of Beauty and Health 19-22.04. Kijów, Ukraina

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Polujesz już na buty wiosenne? Może coś z kolekcji marki Marco Tozzi...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.