Podziel sie!

kruk 199_510pxŚwięto zakochanych ma tylu zwolenników co przeciwników, ale nie chodzi o to żeby się spierać. Jeśli się kocha, to nie ma nic wspanialszego, niż radość ukochanej osoby. Dziś prezentujemy pomysły rodem z salonów jubilerskich.

Złoto, srebro, stal szlachetna - nie liczy się kwota, ale cel, pamięć i znajomość stylu ukochanej. Ważny jest gest, który wcale nie musi od razu wiązać się z wylewnymi zaręczynami. Można po prostu pokazać drugiej połówce, że jest dla nas ważna i że chcemy ofiarować jej coś co będzie nosić zawsze przy sobie.

Salony z biżuterią kuszą i oferują prezenty w różnych kategoriach cenowych. Nie musisz więc wyciągać karty kredytowej ani odkładać pieniędzy przez cały rok. Możesz wybrać coś skromniejszego, ale z klasą i w guście swojej ukochanej. Do wyboru masz pierścionki, wisiorki i bransolety. Najprościej i najbezpieczniej sięgnąć po wisiorek, bo tu nieistotny jest rozmiar. Bransoletka musi być dopasowana - nie może być ani za ciasna, ani za szeroka. Podobnie z pierścionkiem - musisz znać dokładny rozmiar palca, aby prezent był trafiony. Oczywiście zawsze można pierścionek poszerzyć lub zwęzić, ale lepiej nie ryzykować. Przy niektórych wzorach i kruszcach nie jest to wcale takie proste.

Co wybrać?

Zwróć uwagę na styl partnerki. Przyjrzyj się aktualnej biżuterii swojej drugiej połowy. Jeśli jest delikatna, wybierz raczej coś klasycznego i delikatnego. Jeśli lubi wyraziste formy, sięgnij po awangardę. Zwróć uwagę na kolorystykę garderoby. Warto upewnić się czy osoba, dla której kupujesz prezent nie jest uczulona na jakieś kruszywo. Nie wszystkie kobiety mogą nosić srebro, złoto i szlachetną stal! Istnieje wiele kobiet uczulonych na srebro i inne rodzaje kruszców. Pamiętaj, że dla kobiety prezent w postaci biżuterii jest wyrazem głębokich uczuć, rzadziej przelotnego romansu. Jeśli nie widzisz przyszłości dla aktualnego związku, postaw lepiej na coś mniej zobowiązującego.

Danuta Studencka-Derkacz

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wszystkie mamy dobrze wiedzą, jak energochłonne bywają obowiązki rodzica....
W powietrzu już czuć gorące lato, aż chce się wyciągnąć z szafy ulubione...
A&A Dom Jubilerski, to marka z ponad 200-letnią tradycją jubilerską....
Poznaj niecodzienne pomysły autorstwa Philippy Holland.
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...