Podziel sie!

pakamera 21Mama dla wielu z nas jest prawdziwą przyjaciółką i nauczycielem życia. Zbliża się Święto Mam, dlatego warto już dziś pomyśleć nad prezentem.

Wspólne wyjście na kawę, do kina lub na koncert z pewnością będzie dla wielu mam najwspanialszym prezentem. W dobie, gdy na nic nie ma czasu to doskonały pomysł na prezent. Wtedy wystarczy bukiet kwiatów i czas spędzony razem. Może to być wyjście do teatru, kina, opery, SPA lub w inne miejsce, które sprawi Waszej mamie przyjemność. 

Pomysłów na oryginalny prezent jest wiele. Można pokazać w tym dniu, że jest dla nas szczególnie ważna i wybrać prezent z bogatej oferty młodych artystów. Grafika, zabawny kubek lub ręcznie wykonana kartka to propozycja, która wywoła łzy wzruszenia. Trzeba się tylko zastanowić co Wasza mama lubi i z czego będzie najbardziej zadowolona. Klucz jest prosty: nie kupujcie tego, co Wy chcielibyście dostać, ale to co sprawi frajdę Waszej mamie.

Zobaczcie propozycje wybrane przez nas :)

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Na swojej drodze spotkasz różne trudności i problemy. Grunt to pozytywne...
Zegarek to nie tylko przydatny gadżet. To dopełnienie stroju, rodzaj...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.