Podziel sie!

Fotolia 80372027_XSDziś podróż w nawet najbardziej odległe zakątki świata nie kosztuje dużo. Wystarczy śledzić odpowiednie strony, by znaleźć najtańsze loty i rezerwować je w odpowiednim czasie.

 Jeśli szukasz najtańszych lotów linii Rynair, Wizzair i Easyjet, to powinnaś zajrzeć na stronę www.iwanttofly.eu

 

 

Na stronie prezentowanych jest wyłącznie 10 najtańszych lotów dla danej trasy i długości pobytu w przeciągu najbliższych 10 miesięcy. Podawane są jedynie loty, których łaczny (orentacyjny) koszt nie przekracza 250 EUR. Ceny biletów są aktualizowane przynajmniej dwa razy dziennie.

Strona nie pośredniczy w sprzedaży biletów - bilety musisz zakupić samodzielnie na stronie przewoźnika. Do wyboru masz 15 lotnisk, z których możesz podróżować. My znalazłyśmy na 27.06 Paryż za 39 zł :) Polecamy stronę i życzymy udanych lotów! 

DSD

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wiosna się zbliża, a wraz z nią uporczywe alergie. Jakie domowe sposoby...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.