Podziel sie!

XTreme Pfleiderer_1Stres, pośpiech, setki bodźców - zapachów, kolorów i migających świateł, spraw do załatwienia na już... Żyjąc coraz szybciej, coraz częściej stawiamy na rozwiązania, które wprowadzają do naszej codzienności spokój i równowagę. Pozwalają odpocząć. Odpowiedzią na tę potrzebę, jest cieszący się rosnącą popularnością "matowy trend" w aranżacji wnętrz. Doskonale wpisują się w niego nowe struktury Pfleiderer głęboki mat XTreme Mat (XM) i Semi Mat (SM).

Po latach dominacji powierzchni wykończonych na wysoki połysk, przyszedł czas na mat i głęboki mat. Trend ten był doskonale widoczny na targach Salone del Mobile w Mediolanie, gdzie zdecydowana większość prezentowanych kolekcji wykończona była właśnie w macie. Struktury takie uważane są za bardziej naturalne i przyjazne odbiorcy niż High Gloss. Są subtelniejsze i bardziej wysmakowane. Ciepłe w odbiorze wizualnym, przyjemne w dotyku, sprzyjają relaksowi i wyciszeniu. Mało tego - zapewniają również wiele walorów funkcjonalnych, gdyż - w porównaniu do powierzchni wykończonych na połysk, uznawane są za łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Odpowiedzią na trend rosnącej popularności matów, jest wprowadzenie do oferty przez firmę Pfleiderer, dwóch nowych, unikalnych struktur powierzchni.

Mat ekstremalny

Pierwsza z nich - delikatna i aksamitna w dotyku XTreme Mat (dostępna na laminatach HPL), ze swoją innowacyjną powłoką wierzchnią utwardzaną strumieniem elektronów ma wszystkie zalety powierzchni HPL. Z tą różnicą, że oferuje unikalną - absolutnie matową i ciepłą w dotyku teksturę. Poza tym zapewnia niezrównaną intensywność koloru – szczególnie w przypadku dekorów z efektami metalicznymi. Również efekt masy perłowej prezentuje się w połączeniu z tym wykończeniem powierzchni oszałamiająco. Strukturę XTreme Mat można zastosować w przypadku każdego z gamy 300 dekorów HPL znajdujących się w ofercie Pfleiderer. 17 dekorów dostępnych jest od ręki i od 1 sztuki.

Utrzymanie w czystości powierzchni - frontów kuchennych szafek, ścian i innych elementów aranżacji pokrytych laminatem z XTreme Mat jest dziecinnie proste, nawet w przypadku zanieczyszczenia w postaci tłustych plam. Struktura ta jest całkowicie odporna na odciski palców. Charakteryzuje się higieniczną powierzchnią, dzięki czemu jest wyjątkowo łatwa w utrzymaniu w czystości. Jest odporna na popularne środki czyszczące, środki chemiczne, rozpuszczalniki i preparaty odkażające, z powodzeniem może być więc stosowana w wykończeniu wnętrz obiektów użyteczności publicznej - między innymi jako pokrycia ścian i drzwi, a także lad, barów, czy frontów mebli.

Teraz na indywidualne zamówienie klienta, firma Pfleiderer może wykonać również blaty robocze (kuchenne), w wybranych dekorach ze strukturą XTreme Mat.

Subtelność wcielona

XTreme Pfleiderer_2Dla miłośników matowego wykończenia powierzchni, Pfleiderer wprowadził w tym roku do oferty płyt laminowanych ciekawą strukturę Semi Mat. Ta debiutująca na tegorocznych targach meblowych w Poznaniu propozycja, przyjęta została z dużym entuzjazmem wśród osób odwiedzających stoisko firmy. To idealny produkt, dla tych wszystkich, którzy zmęczeni są już dominacją wysokiego połysku i szukają rozwiązań bardziej stonowanych. Aksamitna w dotyku Semi Mat jest bardzo naturalna w odbiorze - subtelna i delikatna.

www.pfleiderer.pl

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Ten trend od kilku tygodni widoczny jest szczególnie na paznokciach. Dziś...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.