Podziel sie!

500_prezentKolejne nasze Internautki wygrały. Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi i zapraszamy do następnych konkursów! Przygotowaliśmy dla Was wyniki najbardziej nielubianych obowiązków domowych.

Cieszymy się, że coraz więcej Internautek bierze udział w naszych konkursach i coraz więcej wygrywa. Już wkrótce pokażemy Wam pierwsze metamorfozy. Dziś wyniki kolejnych konkursów. Do wygrania był karnet do Holistycznego SPA Zielona Pomarańcza w Warszawie oraz metamorfoza w salonie Maestro w Poznaniu.

 

Rytuał w Holistycznym SPA Zielona Pomarańcza

Wystarczyło wysłać do nas listę 3 czynności, których nie cierpisz robić w domu. Wśród licznych propozycji, a fantazji nie brakowało, zwyciężyło mycie okien. To czynność, którą wymieniło najwięcej Internautek. Na drugim miejscu wśród znienawidzonych obowiązków domowych jest mycie naczyń. To akurat można łatwo rozwiązać, wystarczy kupić zmywarkę. Trzecie miejsce zajęło prasowanie. No cóż prasowanie, zwłaszcza męskich koszul, bywa wyjątkowo uciążliwe. Spośród licznych odpowiedzi wybraliśmy najciekawszą, i tę która nas niesamowicie rozbawiła - Izabeli Wiśniewskiej, która napisała tak:

Nie trudno zidentyfikować czynności, których robić nie lubię. Istną trudnością (dla osoby, którą ochrzcić można imieniem „Nielubię") jest wybór tych trzech najbardziej znielubianych, znienawidzonych, tych, o których samo myślenie wywołuje febryczne dreszcze.

Po pierwsze - primo, nie znoszę codziennego treningu wody śmierci, gdzie utrzymując w półmroku /żarówka padła i nie ma kto wymienić/ pozycję jogi "Dingo nasłuchujący w norze królika" staram się walczyć z zastępami wojów z plemienia Tłuszczy i Osadów. Każdy gar, każdy talerz, kubek czy szklanka jest areną, na której toczą się boje na śmierć (tłuszczy i tych drugich) i życie (moich delikatnych dłoni zakończonych równie delikatnymi paznokciami – i kto by pomyślał, że na prowincji rodzona i wychowana...)

Po drugie – secundo - bardzo nienawidzę czołgania się po terakocie łazienkowej w celu poprawy jakości mej marnej egzystencji i szumnie zwanego poziomu życia. Bo cużem ja winna, że małżonek chlapaczy nie ma w standardzie zamontowanych i czy pod wanną, czy wokół tronu jego, a właściwie naszego wspólnego nachlapane jest, a krople owe samą swą obecnością nie pozwalają mi na korzystanie z tego przybytku wucetowo-łazienkowego, nie mówiąc o odprężającej kąpieli w gorącej wodzie z pianką.

No i po trzecie - tertio... nienawidzę owszem...– wydawałoby się – zupełnie prozaicznej wymiany pościeli. Niby nic, prawda? Ale spróbujcie wymieniać i prać tę pościel raz na tydzień... Mąż kochany owszem jest, ale nabity testosteronem wali samcem, że oczy szczypią... Co prawda spryciul śladów nie pozostawia, ale podejrzewam, że przy odpowiednim urządzeniu /noktowizor chociażby/ pościel jawiłaby się miejscem radioaktywnym w niczym Zonie w Czarnobylu nieustępującym.

Gratulujemy serdecznie!

Metamorfoza w salonie Maestro w Poznaniu

Na metamorfozę też nie brakowało chętnych. Zgłoszenia napływały z samego Poznania i okolic, ale były też chętne panie z innych regionów Polski. Jury konkursu musiało jednak spośród licznych zgłoszeń wybrać to jedno, a nie było to łatwe. Jacek Chlaściak i Tomasz Shmidt z salonu Maestro w Poznaniu zdecydowali jednogłośnie: Katarzyna Welka. Kasia napisała tak: Swojej fryzurze jestem wierna od kilku dobrych lat. Nie lubię jej, ale nigdy nie mam pomysłu na nową, więc stawiam na to, co jest mi już dobrze znane. Może przydałaby się zmiana koloru włosów? Chciałabym w końcu wyglądać inaczej, bo znudziło mi się już oglądanie tego samego w lustrze. Poza tym chciałabym zrobić coś z moimi brwiami. Tak, żeby przestały rzucać się w oczy. Ogólnie jestem taką szarą myszką. A wiele bym dała za to, aby poczuć się piękną, seksowną kobietą. Zupełnie jak włoszki ;). Zdecydowaliśmy przyznać nagrodę Katarzynie.

Styliści z salonu Maestro zdecydowali przyznać dodatkową niespodziankę i ufundowali jeszcze jedną metamorfozę! Wybrali Justynę Kowalko, która napisała: Chciałabym w sobie zmienic kolor włosów, fryzurę, która podkreślalaby moje walory. Nigdy nie mogę trafic na odpowiedni szampon, odżywę, itp. do mojego rodzaju włosów. Marzę, aby raz poczuc się dobrze we swoich włosach, dzięki czemu będę mogła się uśmiechac i cieszyc sie jeszcze bardziej z kazdego dnia :) Patrzec na siebie w lusterku i akceptowac siebe taką jaka jestem. 

Gratulujemy serdecznie Izabeli, Katarzynie i Justynie! Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i zapraszamy do śledzenia naszych konkursów oraz oglądania efektów!

Danuta Studencka-Derkacz

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W internetowym sklepie HEPPIN.COM pojawiła się jesienna kolekcja butów i...
Doskonałym uzupełnieniem mody są włosy, dlatego dziś prezentujemy...
Marki modowe należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash biorą...
W dniach 17 i 18 marca odbędzie się w Łodzi najważniejsze wydarzenie...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...