Podziel sie!

przegrzanie 510xPrzegrzanie organizmu może stanowić nie lada problem dla naszego zdrowia. Jak mu zapobiec?

W centrach handlowych i innych tłocznych oraz ciepłych miejscach odzienie wierzchnie najlepiej zostawiać w szatni i tym samym zapewnić sobie swobodę i komfort podczas zakupowych szaleństw. Podobnie w pubie czy kawiarni wygodniej powiesić płaszcz na wieszaku czy krześle. Dzięki temu będziesz się dobrze bawić i nic nie odwróci twojej uwagi. W ciągu całego dnia należy pić dużo płynów. Niezawodna okaże się woda mineralna, która nawilży cerę i ukoi pragnienie.

Autobusy i tramwaje

Zatłoczone środki komunikacji są zmorą wielu z nas. Jeśli jest ci słabo, czujesz się zmęczona i niestety musisz stać, to powinnaś otworzyć okno. Możesz także poprosić kogoś, żeby ustąpił ci miejsca. Pamiętaj, że niepełnosprawni, kobiety w ciąży lub z małymi dziećmi oraz osoby starsze mają pierwszeństwo w zajęciu miejsc siedzących.

W domu

Zimą, kiedy kaloryfery są gorące, często dokucza nam bardzo suche powietrze. Odczuwa to także nasza skóra, dlatego konieczne jest zmniejszenie temperatury grzejnika tak, aby w pomieszczeniu było nie za gorąco i nie za zimno. Dobrym rozwiązaniem będzie zakup nawilżaczy powietrza. Warto każdego dnia przewietrzyć mieszkanie, najlepiej przed snem. Pamiętajmy, że ciągłe przegrzewanie organizmu albo gwałtowne zmiany powietrza z ciepłego na zimne szybko mogą doprowadzić do przeziębień i innych infekcji.

Roksana Chrzanowska

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Słońce zachodzi coraz szybciej, temperatury ciągle spadają. Jednym słowem,...
Zbliża się zima, a co za tym idzie śnieg, deszcz i plucha. Ale dla naszych...
Typ Królewny Śnieżki, czyli bardzo jasna cera, ciemna oprawa oczu, ciemne...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.