Podziel sie!

rower GorskaSłońce zachodzi coraz szybciej, temperatury ciągle spadają. Jednym słowem, nadchodzi jesień. Czy to oznacza, że zbliża się koniec sezonu na rower? Kategorycznie nie!!! Sezon na rower trwa cały rok!

Wraz z październikiem rozpoczyna się rok akademicki. Przejażdżka rowerowa na uczelnię posiada wiele zalet, które pozytywnie wpływają na nasz wygląd i samopoczucie. Podczas jazdy na rowerze nie powinniśmy zapominać, że nasz ubiór nie jest żadną przeszkodą. To rower jest dla nas, a nie my dla niego, dlatego warto tak go dopasować, aby był uzupełnieniem naszego stylu, a nie utrudnieniem. Jeżeli często nosimy obcasy, to siodełko powinno być na optymalnej wysokości tak, aby nie nie mieć ugiętych kolan. W ten sposób nasze nogi prezentują się niesamowicie zgrabnie i smukle. W tej pozycji nasza postura powinna być prawidłowa. Wyprostowane plecy to zasługa odpowiedniej kierownicy, dlatego jeżeli czujemy, że jest za nisko lub za wysoko, należy ją wyregulować, żeby nie obciążać kręgosłupa.

 

 

 

 

 

rower 2_GorskaPrzede wszystkim czas poświęcony na dojazd na uczelnię warto wykorzystać na dotlenienie i szybkie pobudzenie naszego umysłu. Zamiast porannego joggingu wystarczy kilkunastominutowa przejażdżka. Nie spocimy się tak, jak przy bieganiu i nie potrzebujemy dodatkowej godziny na poranną toaletę. Co więcej, będziemy lepiej funkcjonować już od samego rana, a pełni energii lepiej przyswoimy wiedzę na zajęciach. W szybki sposób przemieścimy się między szkołą, a na przykład biblioteką czy rynkiem, gdzie możemy wypić kawę i czytając dobrą książkę, cieszyć się zaoszczędzonym czasem.

Zdjęcia i tekst: Aleksandra Górska

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Przed nami majówka - pierwszy, prawdziwie wiosenny wypad za miasto....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...