Podziel sie!

płaski brzuchPrzemierzając w szybkim tempie ulice, czujesz jak z każdym krokiem podskakuje twój skrzętnie skrywany pod warstwami ubrań brzuch, a obwisłe, rozlane w spodniach pośladki straszą? Nie martw się! Nie jesteś sama!

Przeglądasz się w lustrze, rękami unosisz pośladki do góry i rwiesz włosy z głowy spoglądając na swój wystający zza paska brzuch. Co tu robić? Jesteś na diecie już od dłuższego czasu, waga co prawda spada, ale nagie ciało nie wygląda korzystniej. Rada jest jedna - ćwicz dziewczyno, ćwicz! Niestety, odwiecznym problemem wszystkich ludzkich poczynań jest brak systematyczności, porządku, czasu i silnej motywacji. Na poprawę wizerunku istnieje wiele sprawdzonych sposobów, ale decyzja, na którym skupić szczególną uwagę, należy do ciebie.

Spłaszczyć brzuch...

Swój trening warto rozpocząć od starych sprawdzonych metod. Jedną z nich są tzw. brzuszki. Myślisz nuda... nuda... i jeszcze raz nuda. Może masz rację, ale efekt za to jest gwarantowany. Ponadto, możesz zaopatrzyć się w masę gadżetów jak piłka gumowa, taśma, ciężarki, które urozmaicą trening. W pierwszej kolejności wygospodaruj sobie przynajmniej 30 minut dziennie. Jest to niezbędna ilość czasu, w którym będziesz mogła wykonać wiele nieskomplikowanych ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Najlepiej byłoby wykupić codzienny karnet do siłowni. Natomiast, jeśli ćwiczenia w obecności innych osób stanowią dla ciebie zbyt duże wyzwanie – wykorzystaj wolną przestrzeń dostępną w mieszkaniu/domu. To ma być czas, który poświęcisz dla siebie, więc nie zważaj na komentarze rodziny i ćwicz wyobrażając sobie siebie w skąpym stroju kąpielowym. Do jednych z bardziej zachwalanych zestawów ćwiczeń należą: Aerobiczna 6 Waidera, Callanetics na płaski brzuch oraz Pilates. Pamiętaj bez pracy nie ma kołaczy, więc nie wierz w to, że po tygodniu uda ci się wygrać wojnę z nadmiarem tłuszczyku.

Ujędrnić pośladki...

Aby korzystnie wpłynąć na kondycję pośladków, należy systematycznie powtarzać serię ćwiczeń polegająca między innymi na: robieniu przysiadów, krzyżowaniu nóg, unoszeniu nóg w pozycji horyzontalnej, wypychaniu bioder. Każde z tych ćwiczeń należy wykonywać w określonej ilości np. po 15 powtórzeń. Ilość zależy od intensywności planowanego przez Ciebie treningu. Na samą myśl o tych skomplikowanych figurach bolą cię pośladki? To dobrze! Nikt nie mówił, że będzie łatwo!

Przed rozpoczęciem cyklu ćwiczeń, koniecznie poproś bliska osobą, aby zmierzyła cię i zapisała twoje aktualne wymiary. Przynajmniej raz w tygodniu aktualizujcie dane. Faktem, jest, że najbardziej mobilizują widoczne efekty, a liczby nie kłamią. Dodatkowo, żeby wprawić się w dobry nastrój, przed i w trakcie treningu włącz ulubiona, skoczną muzykę, która pozwoli ci „wejść w rytm". Powodzenia!

Anna Dryja

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Gatta wyprodukowała nowe rajstopy, które mają pomagać w walce z...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.