Podziel sie!

Paulina Kolondra_2Macie czasami takie wrażenie, że Wasze zmęczenie osiągnęło już stan zenitu? Ja tak mam - od jakiś dwóch miesięcy.

Jestem wyczerpana na każdym froncie. Codziennie rano staczam wielką walkę ze sobą, żeby znaleźć siły na podniesienie się z łóżka. Najbliżsi i lekarz twierdzą, że trzeba zwolnić tempa, spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. A ja się pytam, jak zwolnić tempa w dzisiejszym świecie? Kiedy przechadzać się po tym świeżym powietrzu w parku? Wieczorem, kiedy jest już ciemno? To chyba tylko z tasakiem pod pachą...

Jeść posiłki przygotowywane w domu. Owszem, oczywiście to bardzo zdrowe. Problem tylko w tym, że kiedy wracam do domu z pracy jest już późno. Nim przygotuję taki posiłek jest już wieczór, a jak wiadomo, wieczorem lepiej już nie jeść. Zostaje odgrzewanie na drugi dzień, ale to już nie to samo.

I ten ciągły pośpiech, rano żeby szybko zdążyć do pracy, a po pracy żeby szybko zdążyć po dziecko. I tak w kółko.

Ale w każdy piątek wieczorem wszystko staje się piękniejsze. I tak oto żyjemy od weekendu do weekendu. Znacie takie uczucie? Coś się tak jakoś refleksyjnie zrobiło więc wróćmy do senda bloga, czyli do jedzenia. Było ciasto z wiśniami i po tytule posta wiecie tez już do czego zużyłam resztę wiśni.

Żeby było bardziej smakowicie dodałam też trochę jabłek i owoce posypałam brązowym cukrem. Do posypki użyłam masła, platków owsianych, mąki i cukru (który można tez zastapić miodem). Nie piszę dokładnego przepisu bo myślę, że kruszonkę większość z Was potrafi zrobić. Tak przygotowane crumble w kokilkach wstawiłam do piekarnika nagrzanego do 180 stopni i piekłam ok 20 minut.

Tekst i fotografia: Paulina Kolondra

Więcej zdjęć i fotografii Pauliny znajdziecie na http://blog.paulinakolondra.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W pracy, w sądzie, w domu... są takie chwile, kiedy nadchodzi czas...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...