Podziel sie!

UA ipMój znajomy, prowadzący siłownię, twierdzi, że największy przyrost chętnych do ćwiczeń następuje przed długim majowym łykendem , a w statystyce górują kobiety. Ich oczekiwania są oczywiste: chcą uzyskać figurę idealną w ciągu kilku seansów, a najlepiej w ciągu jednego treningu.

Wiemy, że pozbycie się toksyn i zapasu tłuszczyku nagromadzonego w czasie, wyjątkowo długiego w tym roku, zimowego letargu, wymaga nieco więcej czasu i konsekwencji, ale niekoniecznie musi być udręką. Już starożytni mieli świadomość, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch", o czym powinniśmy pamiętać po raz kolejny wybierając pilota i chipsy.


UA 5Wysiłek fizyczny korzystnie wpływa nie tylko na nasze ciało, ale także na umysł, zatem : PO PROSTU ĆWICZ! Nie musisz wybierać dyscypliny, którą uprawia przyjaciel lub przyjaciółka. Wybierz coś, co sprawi Ci przyjemność, zwłaszcza, że na polskim rynku pojawiła się nowa kolekcja amerykańskiej marki Under Armour, która produkuje ubrania trenigowe do każdej dyscypliny sportu. Kultowa i bardzo popularna w USA (trenuje w niej sam Michael Phelps i znana, ostatnio głównie ze skandalu towarzyskiego, Lindsey Vonn), znajduje uznanie coraz większego kręgu miłośników ruchu w naszym kraju. Under Armour produkuje odzież z wysokiej jakości tkanin technicznych, które gwarantują właściwy transport wody podczas treningu i nie tylko......

 

 

ua 8Dodatkowym atutem ubrań UA jest ich modowość! W najnowszej kolekcji znajduje się wiele modeli w najmodniejszych w tym sezonie kolorach fluo, w których z całą pewnością łatwiej będzie dążyć do idealnej sylwetki i zdrowego ducha.

Kolekcja Unadre Armour dostępna jest tu: www.mmsport.com.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jeśli zastanawiasz się w jakie buty zainwestować się tego lata, już znasz...
Lubisz podążać za trendami i chcesz być na czasie? Koniecznie zacznij...
Jakie buty wybrać? To dylemat każdej z pań, która śledzi najnowsze...
Przed nami majówka - pierwszy, prawdziwie wiosenny wypad za miasto....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...